Спортсмени зі Славутича успішно виступили на всеукраїнських змаганнях з танцювального спорту "Dance Art 2026" у Києві. Іван Архіпов та Анастасія Внукова вибороли нагороди у європейській та латиноамериканській програмах.
Про це повідомляє Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради у фейсбук.
Змагання "Dance Art 2026" відбулися 16 травня у Києві. У межах турніру також пройшов відкритий чемпіонат міста Києва.
Іван Архіпов та Анастасія Внукова здобули ІІ місце у європейській програмі та ІІІ місце у латиноамериканській програмі.
Також у змаганнях дебютували маленькі спортсмени зі Славутича. У дописі подякували дітям, батькам, організаторам і захисникам України за можливість брати участь у таких подіях.
Редакція Славутич-Інфо вітає спортсменів і їхніх наставників з успішним виступом та бажає нових перемог.