Жителі Славутича, яким виповнилося 40 років, можуть подати заявку на участь у програмі "Скринінг здоров'я 40+" одразу після дня народження. Додатково чекати більше не потрібно.
Жителі Славутича, яким виповнилося 40 років, можуть подати заявку на участь у програмі "Скринінг здоров'я 40+" одразу після дня народження. Додатково чекати більше не потрібно.
Про це повідомляє Центр надання адміністративних послуг м. Славутич.
Подати заявку на участь у програмі "Скринінг здоров'я 40+" стало простіше. Тепер громадяни, яким виповнилося 40 років, можуть зробити це одразу після дня народження.
Оформити заявку можна двома способами: через застосунок "Дія" або безпосередньо у ЦНАП м. Славутича.
У Центрі нагадують, що після зарахування коштів на спеціальний рахунок скористатися ними потрібно протягом 2 місяців.
Якщо за цей час кошти не використати, вони автоматично повернуться до державного бюджету.
У ЦНАП м. Славутича жителі можуть отримати консультацію щодо участі у програмі та подати заявку на її оформлення. Адміністратори допоможуть розібратися з умовами участі та порядком отримання послуги.
Славутичан закликають звертатися до ЦНАП, щоб швидко та зручно оформити необхідні послуги.