Завантаження ...

У Славутичі табір "Палац пригод" завершився піжама-паті

У Славутичі табір "Палац пригод" завершився піжама-паті фото

У Палаці дітей та молоді Славутича завершилися 10 днів роботи табору "Палац пригод". Фінальний день для дітей провели у форматі затишної піжама-паті з іграми, танцями, мультфільмом і літніми спогадами.

Про це повідомляє Палац дітей та молоді у фейсбук.

Останній день табору організували по-особливому. Діти прийшли у своїх улюблених піжамах, принесли м'які подушки, капці, пов'язки для сну та улюблені іграшки.

У Палаці створили теплу й атмосферну програму, щоб учасники могли весело попрощатися з табором та зберегти гарні спогади про спільні пригоди.

Під час піжама-паті діти взяли участь у дефіле, де показали свої яскраві образи. Також грали в настільні та активні ігри, танцювали, веселилися і навіть символічно "дрімали", як це буває на справжній піжамній вечірці.

Окремою частиною дня став перегляд тематичного мультфільму про чарівний світ снів, мрії, відпочинок і віру в дива.

Учасники також згадували всі 10 днів у "Палаці пригод". Організатори зазначили, що найприємнішою відповіддю дітей на запитання про враження стала фраза: "Сподобалося все".

Ще однією символічною активністю стала "Капсула літа". Кожна дитина поклала до неї свої мрії, бажання та плани на канікули. Відкрити капсулу планують у вересні під час першої зустрічі в Палаці.

На завершення кожен учасник отримав солодкий "Квиток у яскраве літо". Також на дітей чекали повітряні кульки, з якими вони гралися та забрали їх додому на згадку про табір.

У Палаці дітей та молоді подякували дітям, батькам і педагогам за 10 насичених днів, сповнених емоцій, дружби та яскравих моментів.

 

У Славутичі табір "Палац пригод" завершився піжама-паті фото №1
У Славутичі табір "Палац пригод" завершився піжама-паті фото №2
У Славутичі табір "Палац пригод" завершився піжама-паті фото №3

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: