Завантаження ...
Новобудови Києва

Міська спартакіада з баскетболу

22–24 березня в Славутичі в спортивному залі ліцею пройшла міська спартакіада з баскетболу серед команд школярів, приурочена пам’яті Героїв Чорнобиля. Призові місця розігрували п’ять команд – загальноосвітних шкіл №1, №2, №3, №4 та ліцею. Змагання урочисто відкрили головний...

ЗОШ №2 - Чемніони міської спартакіади

Змагання урочисто відкрили головний спеціаліст відділу молоді та спорту, майстер спорту СРСР, виконавчий секретар Славутицького представництва Національного олімпійського комітету України Олександр Ступа, спеціаліст міського методичного центру управління освіти і науки Людмила Касьяненко та головний суддя змагань Ірина Балан. Вони привітали учасників змагань з відкриттям міської спартакіади й побажали усім чесної боротьби та перемог на баскетбольному майданчику.

Місця в турнірній таблиці розподілились наступним чином: І місце посіла команда школи №2 (вчитель фізичного виховання – Балан І. Ю.) – вони показали красиву та захоплюючу гру; ІІ місце виборола команда Славутицького ліцею; ІІІ місце – у команди школи №3; ІV місце посіла команда школи №1; V місце – в команди школи №4.

Змагання пройшли в дружній товариській атмосфері. Переможці та призери змагань були нагороджені медалями відповідних ступенів, команди – дипломами відділу молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради.