16 Листопада 2016
1109
З 11 по 12 листопада в Чернігові пройшов Відкритий чемпіонат КПНЗ ДЮСШ «Атлет» з боксу серед новачків. В цьому чемпіонаті взяли участь понад 80 спортсменів спортивних шкіл, клубів, товариств з Чернігівської, Сумської та Київської областей. На цих змаганнях честь КДЮСШ Славутича...
![](/image/news/moy_gorod/16.11.16/boks.jpg)
На цих змаганнях честь КДЮСШ Славутича захищали вихованці спортивної школи тренера І. М. Глущенко. Упродовж двох днів на рингу точилася безкомпромісна боротьба. Кожен спортсмен прагнув перемогти.
Дуже впевнено й на хорошому спортивному рівні виступили славутицькі боксери: І місце у Данила Рибченка (вагова категорія 48 кг), ІІ місце виборов Максим Чоботар (30 кг), ІІІ-є – Денис Щукін (30 кг), Олег Троценко (46 кг) та Андрій Стафеєв (56 кг).
Вітаємо хлопців та їх вихователя, заслуженого тренера України Ігоря Миколайовича Глущенка з цим успіхом!
Відділ молоді та спорту