Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Made in Slavutych: акція набирає обертів

Триває проект Made in Slavutych, у результаті якого Славутич має потрапити до Книги рекордів Гіннеса. Загальновідомо, що славутичани спільно спробують подати найбільшу всіх часів колективну заявку на візу! Крім того, з кожної сотні заявок буде відібраний один мешканець міста, який...

 
Триває проект Made in Slavutych, у результаті якого Славутич має потрапити до Книги рекордів Гіннеса. Загальновідомо, що славутичани спільно спробують подати найбільшу всіх часів колективну заявку на візу! Крім того, з кожної сотні заявок буде відібраний один мешканець міста, який отримає офіційне запрошення з Чеської Республіки та покриття всіх витрат на проїзд і проживання. Маємо перші трудові колективи, що впевнено ведуть Славутич до цієї всесвітньовідомої книги рекордів.

Після травневих свят першими до проекту долучилися працівники таких організацій та установ:
• Славутицька мерія;
• ресторан «Старий Таллінн»;
• Палац дитячої та юнацької творчості.

Усіх співробітників цих організацій безкоштовно сфотографували фотографи проекту Олександр Купний та Галина Зайцева. Бланки візових анкет для отримання Шенгенської візи допомагає заповнювати асистентка проекту Раїса Торчишник.

Підхопили естафету й усі заклади освіти – протягом цього тижня, окрім фотографів та асистента, до них завітає авторка проекту, чеська мисткиня Катержина Шеда. Катержина вже приїхала до Славутича й залишатиметься тут до Дня міста, а отже до самої дати встановлення рекорду 3 червня. А поки що Катержина разом із локальною координаторкою проекту Ариною Старовойтовою розпочала інтенсивну промоційну кампанію проекту – вже проведені зустрічі з волонтерами та ініціативними групами, розміщені сіті-лайти та банери, окремі славутичани отримали інформаційні флаєри.

Однак інформації славутичанам виявилося недостатньо – все ще лунають запитання на кшталт «Як і де можна отримати бланк заяви?», «Для чого це все? Я все одно не виграю», «Чи можна мою виграшну путівку передарувати комусь?» тощо.

Саме тому пропонуємо вам завітати на сайт проекту http://madeinslavutych.org/ і взнати відповіді на ці та багато інших запитань. Крім того, пропонуємо в суботу переглянути на місцевому каналі телебачення актуальне інтерв’ю з мером Юрієм Фомічевим та авторкою проекту Катержиною Шедою. Що далі? 3 червня, в День міста, ми дізнаємось, хто виграє безкоштовну поїздку до Чеської Республіки. Після святкової ходи безпосередньо на Центральній площі міста відбудеться фінальна акція. А вже на вечірньому концерті будуть оголошені імена тих, хто поїде до чеського міста Брно.

Ви також хочете до Чехії? Нагадуємо, що безкоштовне фотографування відбувається у фотоательє за адресою: Центральна площа, 3 («Люкс», 1-й поверх). Бланк візової анкети можна отримати в Офісі рекорду за адресою: проспект Дружби народів, 7 (будинок «Енергія», 2-й поверх). З усіх організаційних питань прохання звертатися до КП «Агентство регіонального розвитку» за телефоном 2-10-90 (Арина Старовойтова).

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия