Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Створення Офісу підтримки громадських ініціатив в місті Славутич

У рамках виконання Грантової угоди між Радою Європи та виконавчим комітетом Славутицької міської ради від 1 березня 2017 р. у Славутичі з 6 березн впроваджується проект «Створення Офісу підтримки громадських ініціатив в м. Славутич». Метою даного проекту є створення механізму...

 
У рамках виконання Грантової угоди між Радою Європи та виконавчим комітетом Славутицької міської ради від 1 березня 2017 р. у Славутичі з 6 березн впроваджується проект «Створення Офісу підтримки громадських ініціатив в м. Славутич».

Метою даного проекту є створення механізму взаємодії між органами місцевого самоврядування та громадськістю для поліпшення прозорості щодо виконання етичних норм і контролю діючих етичних стандартів. Створення Офісу підтримки громадських ініціатив як управлінське рішення муніципалітету дозволить продемонструвати громадським організаціям готовність влади до діалогу та виконання етичних норм.

Одним із основних завдань Офісу буде ребрендинг «Кодексу етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької територіальної громади», що був прийнятий у 2007 році, шляхом його доопрацювання та внесення змін з урахуванням думки громадськості, а також створення організаційно-технічних умов для роботи постійно діючих громадських експертних груп (освіта, медицина, комунальне господарство тощо) щодо виконання етичних норм і контролю діючих етичних стандартів. Офіс підтримки громадських ініціатив буде розміщуватися в центрі міста, за адресою: проспект Дружби народів, 7 у приміщенні БК «Енергія» на 2-му поверсі. Зараз у даному приміщенні ідуть активні ремонтні роботи, які плануються завершити до 15 червня 2017 року, відбувається оснащення меблями та необхідним офісним обладнанням.

У рамках проекту, у відповідності до затвердженого плану проводяться заходи з його реалізації: проведена презентація проекту; зроблені публікації в ЗМІ про початок роботи над проектом; з метою вивчення думки славутичан щодо удосконалення та практичного застосування норм «Кодексу етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької територіальної громади» проведено соціологічне опитування жителів міста; розроблений та вийшов друком інформаційний флаєр «Офіс для кожного», що містить інформацію щодо мети та напрямів діяльності Офісу; підібрано персонал для роботи в проекті; підписано договір про співпрацю між основними виконавцями проекту.

30 травня за участю експертів проекту Айве Певкур (Естонія) та Тетяни Василевської (Україна), міського голови Славутича Юрія Фомічева, представників громадських організацій, громадських активістів, працівників міських організацій та установ різних напрямків діяльності в рамках проекту була проведена стратегічна сесія «Офіс для кожного». Модератором сесії виступила заступник директора КП «Агентство регіонального розвитку» Арина Старовойтова, фасилітаторами в групах учасників – працівники агентства Світлана Качан та Вікторія Тарасенко.

Крім думок експертів та міського голови, на сесії прозвучали ініціативи громадських активістів щодо майбутньої роботи та пріоритетних завдань Офісу. За результатами роботи стратегічної сесії складено «План роботи Офісу», який активно впроваджується працівниками та партнерами проекту.

Детальний план дій Офісу згодом буде опублікований у місцевих ЗМІ.

Основні виконавці проекту: виконком Славутицької міської ради, КП «Агентство регіонального розвитку», ГО «Спілка керівників і роботодавців». Контактна інформація: тел. 2-10-90 (Арина Старовойтова, Світлана Качан), адреса для листування: slavutich.ofis@gmail.com

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: