Завантаження ...
Новобудови Києва

Заслужене срібло

4 жовтня в Київському спортивному комплексі «Восход» пройшов Всеукраїнський турнір з дзюдо "Кубок федерації дзюдо Києва" серед юніорів та юніорок. За підсумками роботи мандатної комісії в турнірі прийняло участь понад 200 спортсменів з 22 регіонів України. Вихованка Комплексної...

4 жовтня в Київському спортивному комплексі «Восход» пройшов Всеукраїнський турнір з дзюдо "Кубок федерації дзюдо Києва" серед юніорів та юніорок.

За підсумками роботи мандатної комісії в турнірі прийняло участь понад 200 спортсменів з 22 регіонів України.

Вихованка Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи та спортивного клубу «Атом» Гоман Христина (ваг.кат. + 78 кг.) вигравши два попередні поєдинки у напруженій боротьби в фінальній частині турніру поступившись досвідченій дзюдоїстки з м. Дніпро виборола срібну медаль.

Вітаємо Гоман Христину та її Заслуженого тренера України Копилова Олега Геннадійовича зі срібною нагородою!