Завантаження ...
Новобудови Києва

Вольова перемога юних футболістів Славутича

18 жовтня 2017 року у м. Яготин на стадіоні «Колос» відбувся VIII тур чемпіонату Київщини з футболу серед команд юнаків 2005-2006, 2007-2008р.р.н., де зустрілися дві Славутицькі команди «КДЮСШ-Славутич» з командами однолітків «ДЮСШ» (м. Яготин), Регіон «Північ». Перше коло змагань.

Перше коло змагань. Приємно відзначити що VIII тур чемпіонату виявився результативно успішним для славутичан. З перших хвилин чемпіонату гравці «КДЮСШ-Славутич» заволоділи ініціативою і почали створювати гострі моменти біля воріт яготинчан, а їх було вдосталь і влучні. Лише на початку другого тайму господарям вдалося забити у ворота славутичан по одному м’ячу.

Результати ігор, які пройшли в безкомпромісній боротьбі і дружній обстановці:
* «КДЮСШ-Славутич» (юнаки 2005-2006р.н.) – «ДЮСШ» (м. Яготин) – 2 : 1. (тренер – Вишневський О.В.);
* «КДЮСШ-Славутич» (юнаки 2007-2008р.н.) – «ДЮСШ» (м. Яготин) – 4 : 1. (тренер – Бойко В.М.).