Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Важливо: на які виклики перестане приїжджати «швидка»

Швидка допомога не буде госпіталізувати українців з підвищеним тиском або високою температурою. «Непрофільні виклики – це є проблемою, яка існує багато років в Україні. Ми заохочуємо людей, щоб вони мали своїх сімейних лікарів, тому сподіваємося, що буде менше таких викликів.

 
Швидка допомога не буде госпіталізувати українців з підвищеним тиском або високою температурою

Про це заявила в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, передає Стіна.

«Непрофільні виклики – це є проблемою, яка існує багато років в Україні. Ми заохочуємо людей, щоб вони мали своїх сімейних лікарів, тому сподіваємося, що буде менше таких викликів. Підвищений тиск або температура у дитини – це не є підставою для виклику екстреної медичної допомоги»
, – зазначила вона.

Слід уточнити, що до «модернізації» медреформи, бували випадки, коли швидка допомога відмовлялася приїжджати на виклик, якщо у дитини був підвищений тиск або температура, однак дзвінок в міністерство виправляв ситуацію.

«В минулому році, у малюка трьох років температура піднялася до 41 градуса. У “швидкій” сказали – самі збивайте, причин для виклику немає. У підсумку я не знайшла іншого виходу як подзвонити в міністерство і поскаржитися на поліклініку – тут же і карета приїхала, і лікарі вибачилися. А тепер дзвони – не дзвони в міністерство, а толку не буде», – розповідає мешканка столиці

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия