21 Грудня 2017
1818
У рамках Року Японії в Україні відома японська художниця Манга-ка Норіко Нагано (Фукусіма) люб’язно подарувала Славутичу картину, за основу якої взяла оберіг нашого міста – Білий Янгол. Приємно було отримати від японських друзів і дві книжки присвячені Славутичу та Чорнобильській катастрофі.
![](/image/news/moy_gorod/20.12.17/kartina.jpg)
Приємно було отримати від японських друзів і дві книжки присвячені Славутичу та Чорнобильській катастрофі.
Продовжується і українсько-японська співпраця з представником асоціації Окіагарі Кобоші Мінору Ватанабе. Після візиту Ватанабе до Славутича у листопаді намічені подальші кроки нашої спільної діяльності. У 2018 році під час чергового фестивалю кіно та урбаністики «86» буде презентовано документальний фільм про вибух на Хіросімі.
Дякуємо Ватанабе за тісну співпрацю з нашим містом та втілені яскраві проекти. Впевнені, що наша співпраця буде і надалі продовжуватися.
![](/image/news/moy_gorod/20.12.17/kartina1.jpg)
![](/image/news/moy_gorod/20.12.17/kartina2.jpg)