Кредитна спілка «Партнер» - чотирнадцять років стабільної роботи на фінансовому ринку Славутича

Вже 14 років у місті Славутичі працює кредитна спілка “Партнер”. Це один із найуспішних проектів міста, який створено завдяки міжнародній фінансовій підтримці в рамках програми пом'якшення соціально-економічних наслідків закриття Чорнобильської АЕС. Але міжнародна допомога була...

Вже 14 років у місті Славутичі працює кредитна спілка “Партнер”. Це один із найуспішних проектів міста, який створено завдяки міжнародній фінансовій підтримці в рамках програми пом'якшення соціально-економічних наслідків закриття Чорнобильської АЕС. Але міжнародна допомога була...

Вже 14 років у місті Славутичі працює кредитна спілка “Партнер”.

Це один із найуспішних проектів міста, який створено завдяки міжнародній фінансовій підтримці в рамках програми пом'якшення соціально-економічних наслідків закриття Чорнобильської АЕС.

Але міжнародна допомога була тільки на початковому етапі розвитку... А запорукою успіху та стабільної роботи КС “Партнер” стала саме довіра жителів міста.

 

Минали роки і стало зрозуміло, що співгромадяни активно потребують фінансових послуг, які надає кредитна спілка. На сьогоднішній день послугами КС “Партнер” скористалося близько трьох тисяч мешканців міста Славутича.

Протягом 14-річної діяльності кредитній спілці вдалося допомогти багатьом славутичанам зробити ремонти та поліпшити умови проживання, успішно розпочати свій бізнес, придбати автомобіль чи гараж, оплатити навчання дітей, вдало відпочити та навіть розрахуватися з боргами в інших банках. Дуже тішить той факт, що деякі люди, маючи можливість звертатися до інших фінансових установ, все ж надають перевагу Спілці, постійно і відповідально користуються послугами вже не один рік.

Умови, які пропонують населенню інші фінансові установи нашого міста, детально вивчаються фахівцями Спілки. Такий аналіз враховується при розробці кредитних та депозитних програм, в результаті КС “Партнер” залучає депозитні внески та видає кредити на вигідніших умовах для власних членів. Тому останнім часом багато людей йдуть до нас з однією лише метою — погасити банківські кредити. Дякуючи нашій кредитній спілці, пересічні громадяни мають можливість нарешті звільнитися від, здавалося б, вічних банківських кайданів. Адже взяти позику у кредитній спілці значно дешевше, ніж у банку. Не потрібно сплачувати страховку, комісії за касове обслуговування, інкасацію тощо. Всі послуги надаються швидко, доступно, надійно.

 
Так, за 14 років Спілкою надано більше шести тисяч кредитів на загальну суму понад 45 мільйонів гривень. За цей період в кредитній спілці було акумульовано 19,7 мільйонів гривень заощаджень, а славутичанам, які мали вклади на депозитних рахунках, нараховано та виплачено процентів понад 3 мільйони гривень.

Головним досягненням нашої спілки є довіра членів КС “Партнер” і вдячність за надану їм допомогу для підвищення життєвого рівня та вирішення нагальних потреб. Варто зазначити, що спілчани дуже задоволені послугами нашої установи і часто радять своїм родичам та знайомим скористатися ними.

У своїй діяльності КС “Партнер” керується принципами відкритості, прозорості та відповідальності за взяті на себе зобов”язання. Колектив кредитної спілки - це дружня команда з чотирьох осіб, які щоденно виконують свою роботу на високому професійному рівні і щиро віддані справі кредитної кооперації. З особливою увагою та оперативністю наші працівники обслуговують членів Спілки. Вам завжди нададуть правдиву інформацію як правильно вирахувати вартість кредиту чи оцінити привабливість депозиту.

Користуючись нагодою, висловлюємо вдячність за плідну співпрацю членам спостережної ради всіх скликань та всім членам КС “Партнер”, вкладникам, позичальникам.

Безперечно, окрема подяка за проведену велику роботу, віру, небайдужість організатору цього успішного проекту “Створення кредитної спілки “Партнер” у місті Славутичі” - Віктору Одиниці! Він стояв у витоків зародження цього проекту та й сьогодні бере професійну участь у діяльності Спілки.

У свою чергу ми й надалі будемо добросовісно працювати на благо громади, продовжувати виконувати функцію взаємодопомоги, взаємопідтримки та зберігати високий рівень довіри своїх спілчан!

З повагою та вдячністю колектив Кредитної спілки “Партнер”
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: