Тетяна ГРУШЕЦЬКА: «Питання медицини має одне з першочергових місць у нашому місті»

Ми продовжуємо розмови з депутатами Славутицької міської ради, і сьогодні наш співрозмовник − Тетяна Грушецька, яка є представником партії «Совість України» і працює в депутатській комісії ради з питань освіти, культури та охорони здоров'я."Що ви як депутат міської ради планує зробити в 2018 році?"

Ми продовжуємо розмови з депутатами Славутицької міської ради, і сьогодні наш співрозмовник − Тетяна Грушецька, яка є представником партії «Совість України» і працює в депутатській комісії ради з питань освіти, культури та охорони здоров'я."Що ви як депутат міської ради планує зробити в 2018 році?"

 
Ми продовжуємо розмови з депутатами Славутицької міської ради, і сьогодні наш співрозмовник − Тетяна Грушецька, яка є представником партії «Совість України» і працює в депутатській комісії ради з питань освіти, культури та охорони здоров'я.

− Що ви як депутат міської ради планує зробити в 2018 році?

− У планах − намагання розвивати наше гарне місто Славутич економічно, сприяти розвитку підприємництва, культури, освіти та охорони здоров´я. Просвітницька діяльність направлена першочергово на молодь. У планах − організовувати “круглі столи”, молодіжні дискотеки, концерти, фестивалі. Дуже хочеться допомогти людям з особливими потребами, зробити для них всі необхідні заходи для їх вільного пересування містом.

− Оцінюючи минулий рік і роботу міського господарства, на які напрямки в соціальному й економічному житті, на вашу думку, необхідно звернути пильну увагу? Що вимагає реформування в міському господарстві?


− Однією з проблем господарської діяльності є постачання газу, що переважно впливає на високі тарифи за теплоносії. Але вирішити її неможливо, всьому виною є відмова держави в повному обсязі виплачувати місту дотацію на утримання інфраструктури. Протягом 17-ти років розмір дотації не змінювався і становить 10 млн грн, у той же час вартість природного газу за цей період зросла в 20 разів! Щоби виправити дану ситуацію, необхідно підвищити дотації хоча би до 30 млн грн, необхідно знайти важелі впливу на державу.

− В якій сфері та вирішенні яких проблем в житті міста, на вашу думку, ви бачите найбільш ефективне використання своєї роботи і творчих сил як депутата міської ради?


− Я, як лікар за фахом, вважаю, що питання медицини має одне з першочергових місць у нашому місті. Для мене важливо чути від представників громадськості, адміністрації лікарні та пацієнтів їхнє бачення процесів, які відбуваються в галузі охорони здоров’я, та своєї участі в реформі медицини. Славутич − це місто енергетиків і невід’ємною частиною його є атомна станція. З одного боку, це персонал ЧАЕС, з другого − їхні сім´ї, жителі міста, більшість з яких працюють у сфері обслуговування. Зрозуміло, що це дуже важке питання на всеукраїнському рівні, але славутичани мають право на достойні й кваліфіковані медичні послуги.

− Як ви оцінюєте роботу міської ради з точки зору економічного і соціального розвитку міста та комфортності проживання його мешканців? Про що ви ще хотіли сказати, які питання життя Славутицької громади вас хвилюють?


− За багато років існування в Славутичі створена сучасна соціальна інфраструктура. Її розвиток є одним з факторів стабільної демографічної ситуації в місті. Наше місто не схоже на жоден інший населений пункт України. Тут всі один одного знають, у кожного з 25 тисяч жителів − своя роль, своя діяльність, яка несе користь. Нашому скликанню місцевої ради доручена дуже важлива роль − підтримати те, що було зроблено протягом багатьох років існування міста та вдосконалити сфери економіки, освіти, господарської частини, медицини, науки. Також не відкидаємо думку про те, що наше чарівне місто може розвиватися й туристично. Але враховуючи те, що місту вже більше 30 років і майже всі будівлі інфраструктури потребують ремонтів, модернізації, на які необхідно багато коштів, потрібно провести аналіз та виявити першочергові споруди, що потребують капіталовкладень. І треба шукати шляхи вирішення проблем фінансування…

Микола БЕРІЗКІН
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: