21 Березня 2018
1595
За ініціативи КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради 20 березня в Офісі підтримки громадських ініціатив (БК «Енергія», ІІ поверх) відбулася робоча зустріч готельєрів та рестораторів Славутича. На зустріч прийшло 12 представників місцевого готельного та ресторанного бізнесу.
![](/image/news/moy_gorod/21.03.18/gotel.jpg)
На зустріч прийшло 12 представників місцевого готельного та ресторанного бізнесу. Були обговорені існуючі проблеми у веденні бізнесу та запропоновані нові можливості участі підприємців у програмі загальноміських заходів (Фестиваль «86», Міжнародна конференція INUDECO 2018, День міста, «Велодень – 2018» та інші спортивні змагання тощо).
Обговорили, як максимально врахувати побажання та пропозиції містян і туристів, покращити культуру обслуговування у сфері готельного та ресторанного бізнесу. Важливою темою для зустрічі стало питання мобільності та привабливості торгівельних точок для вуличного харчування для славутичан і гостей міста.
Також обмінялися інформацією про те, як врахувати гастрономічні вподобання жителів і гостей міста під час різних подій та заходів. Розглянули можливості зміни локації торгових точок продажу їжі та сувенірних лавок під час масштабних міських подій. Учасниками було презентовано туристичний буклет «Славутич – місто нових ідей», а також перелік брендованої сувенірної продукції, яку можна продавати в ресторанах, кафе, готелі та хостелах нашого міста.
Сподіваємось, що такі зустрічі стануть традиційними − і вже цьогоріч Славутич зможе відчути певні зміни в організацій та проведенні загальноміських заходів, фестивалів й інших подій.