Фінальний етап Чемпіонату Київської області з футзалу

Такий екзотичний різновид футболу, як жіночий (дівочий) був в тіні, він розвивався в тіні окремими громадами в Броварському р-ні, Фастівському р-ні, м. Ірпені та м. Славутичі, як партизани здійснюючи вилазки в сусідні області для участі в змаганнях та турнірах.

Такий екзотичний різновид футболу, як жіночий (дівочий) був в тіні, він розвивався в тіні окремими громадами в Броварському р-ні, Фастівському р-ні, м. Ірпені та м. Славутичі, як партизани здійснюючи вилазки в сусідні області для участі в змаганнях та турнірах.

 
26 травня 2018 року в спортивному комплексі «Олімпієць» пройшов Фінальний етап Чемпіонату Київської області з футзалу серед команд дівчат 2001-2003 р. н.

Хотілося б відзначити, що Чемпіонат області з наймасовішого виду спорту на Київщині все ж таки відбувся. Два роки в одній з найбільших областей України, нічого не було зроблено для розвитку дівочого футболу/футзалу.

Такий екзотичний різновид футболу, як жіночий (дівочий) був в тіні, він розвивався в тіні окремими громадами в Броварському р-ні, Фастівському р-ні, м. Ірпені та м. Славутичі, як партизани здійснюючи вилазки в сусідні області для участі в змаганнях та турнірах. А деякі команди, навіть випробовували себе на Чемпіонатах України з футзалу серед дівочих та жіночих команд.

Та зі зміною керівника комітету жіночого футболу/футзалу Київської області та при повній підтримці Київської обласної федерації футболу, нарешті відбулися зрушення в позитивну сторону розвитку дівочого футболу/футзалу в Київській області.

В цьому році була створена збірна команда Київської області з футболу U-13 для участі в одному з найпрестижніших турнірів з футболу серед дівчат «Кубок Надій ФФУ» де саме команда Київської області, перегравши збірну Сумської області з рахунком 7-3, збірну Чернігівської області 7-1 та зігравши в нічию 3-3 зі збірною м. Києва, стала переможцем Чернігівського центру розвитку дівочого футболу. А потім троє гравців в складі збірної команди Чернігівського центру стали срібними призерами турніру, серед центрів розвитку «Кубок Надій ФФУ» поступившись лише Рівненському центру з рахунком 0-1.

А вже через декілька тижнів в одному з центрів розвитку дівочого футзалу в м. Славутичі – відбувся Фінальний етап Чемпіонату Київської області з футзалу серед команд дівчат 2001-2003 р. н. участь в яких приймали команди та дівчата які проживають на території Київської області. Деякі команди зустрічались вперше і це додавало інтриги. Та все ж таки призерами змагань стали команди, що приймали участь в Чемпіонатах України з футзалу серед дівчат та мали ігрову практику та досвід.

Чемпіонками та переможцями змагань стала команда «КДЮСШ» м. Славутич, друге місце посіла команда футбольного клубу «Олімп» м. Славутич та замкнули трійку лідерів команда КБРР «ДЮСШ» Броварського району (ФК «Красилівка»). Були також визначені та нагороджені призами та сувенірами від КОФФ кращі гравці в командах, а також кращий бомбардир змагань – Коваленко Альона (Славутич), кращий нападник – Єгорченко Катерина (Красилівка), кращий воротар – Голубцова Анна (Славутич), кращий захисник змагань – Глущенко Марія (Славтуич). Теплі слова учасникам змагань сказали голова комітету дівочого футболу/футзалу КОФФ – Копич О.О., методист КДЮСШ м. Славутич – Мекшун В.В. та старший тренер відділення футзалу КДЮСШ м. Славутича (заступник голови комітету дівочого футболу/футзалу КОФФ) – Панченко В.В., а солодкі подарунки для команд від Славутицької федерації футболу вручив її президент – Захарченко В.В.

Тренери – ентузіасти з дівочого футболу/футзалу з Київської області сподіваються, що рівень дівочого футболу/футзалу і його масовість буде рости та найближчим часом стане одним з пріоритетних видів спорту в Київській обласній федерації футболу.

Як показали змагання «разом-ми сила», яка здатна подолати багато перепон та створити оду з найпотужніших областей де дівочий футбол/футзал стане наймасовішим та займатися ним буде одним з найпрестижнішим заняттям серед дівчат.

Та для цього ми всі повинні зробити багато роботи, тож закачуймо рукава та готуймося до нового сезону та наступного Чемпіонату Київської області серед команд дівчат з футболу/футзалу.

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: