Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Питання ювілейної, 50-ї, сесії Славутицької міської ради

У п’ятницю, 16 листопада, депутати Славутицької міської ради провели ювілейну, 50-ту, сесію, до порядку денного якої було включено 34 питання.

У п’ятницю, 16 листопада, депутати Славутицької міської ради провели ювілейну, 50-ту, сесію, до порядку денного якої було включено 34 питання.

На початку засідання міський голова оголосив про створення депутатської групи Славутицької міської ради «Разом!», до складу якої увійшли депутати: Борисов В. В., Грушецька Т. В., Корнійчик Ю. М., Олійник С. М., Радченко О. В., Федосенко М. М.

Далі Фомічев Ю. К. проінформував депутатів про засідання Ради регіонального розвитку, про початок опалювального сезону, про погашення заборгованості перед НАК «Нафтогаз України», про дотацію на 2019 рік, про благоустрій міста, прибирання снігу, необхідності сплати податку за землю.

«Важливі теми, на які хочу ще звернути увагу, – сказав міський голова Юрій Фомічев, – це наповненість нашого бюджету, наповненість того ресурсу, за рахунок якого ми утримуємо всю інфраструктуру, даємо можливість славутичанам почувати себе комфортно, відвідувати спортивні та культурні заклади, в першу чергу робота яких направлена на виховання підростаючого покоління, дитячу освіту.

Але без кардинальної зміни, ставлення бізнесу до легалізації заробітної плати ми не будемо мати додаткового ресурсу. Це дуже важлива складова. Я звертаюсь до всіх керівників підприємств, особливо до бізнесу, який працює в Славутичі: треба вивести зарплату з тіні. Керівників комунальних та державних підприємств прошу звертати увагу на ті підрядні організації, з якими ви працюєте.

Дуже легко провести непрямий моніторинг: є відкрита інформація про те, скільки перераховано податку на доходи фізичних осіб і скільки потрапило його до міського бюджету від тієї чи іншої організації. Можна порахувати, скільки на мінімальній заробітній платі рахується офіційно робітників.

Треба це ввести одним із головних критеріїв допуску до участі в тендерах за бюджетні кошти як міського, так і державного бюджету. Потенційний ресурс тіньової заробітної плати в Україні складає до 40%. А 85% надходжень до міського бюджету ми маємо від податків із заробітної плати».

Потому депутати зробили свої звернення. Секретар міської ради В. Борисов озвучив три звернення: щодо реконструкції арки біля ПДМ, ситуації з магазином «Сюрприз», утеплення будинку за адресою: Добринінський квартал, 15 (про ситуацію розповіла жителька будинку Кузнєцова Д. В.);

депутат О. Радченко – про розроблення програми з енергоефективності у багатоквартирних будинках, облаштування пішохідних доріжок у Тбіліському кварталі та дитячі майданчики;

депутат М. Федосенко – про вартість укладання 1м2 асфальту КП «ДЕУ», виплату премії працівникам виконавчого комітету;

депутат Ю. Корнійчик – про безпеку руху в місті та ситуацію з медичним обслуговуванням;

С. Чесноков – про облаштування доріжок у Невському кварталі, оренду землі за адресою: вул. Військових будівельників, 4;

С. Олійник – про роботу пункту переливання крові;

 

 

О. Демидов – про пільговий проїзд учасників АТО.

Депутатами розглянута заява депутата Славутицької міської ради В. П. Миркіна про дострокове припинення його повноважень.

Дискусійним стало обговорення електронної петиції про податок на розкіш.

Також на засіданні депутати внесли зміни:

– до «Програми забезпечення беззбиткової діяльності житлово-комунального господарства міста Славутич на 2016–2018 роки»;
– до «Програми заміни, модернізації, капітального ремонту та диспетчеризації ліфтів житлового фонду м. Славутич на 2018 рік»;
– до рішення Славутицької міської ради Київської області №5-2-VII «Про затвердження структури, загальної чисельності виконавчих органів Славутицької міської ради та витрат на їх утримання» від 09.11.2015; – до рішення Славутицької

міської ради №1184-48-VII «Про реорганізацію Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №5 Міністерства охорони здоров’я України» шляхом приєднання до Комунального некомерційного підприємства «Славутицька міська лікарня» Славутицької міської ради» від 03.10.2018/

Затверджено:

– «Програму енергозбереження на об’єктах житлово-комунального господарства та модернізації систем теплопостачання в м. Славутич на 2016–2018 роки»;
– Регламент виконавчого комітету Славутицької міської ради;
– Статут комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради в новій редакції;
– Концепцію модернізації та розвитку Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Славутицької міської ради.

У нових редакціях викладені:

– Програма «Благоустрій міста Славутич на 2016–2018 роки»;
– Програма «Захисник Вітчизни» на 2016–2020 рр.

Прийняті рішення:

– про План діяльності Славутицької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік;
– про встановлення нормативу та порядку відрахування комунальними підприємствами частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності.

На засіданні також депутати розглянули питання про передачу комунального майна, надання згоди на реалізацію металобрухту та 14 земельних питань.

На завершення пленарного засідання Славутицької міської ради була заслухана інформація начальника управління освіти і науки Швець Н. П. про проведення профілактичних дій з виявлення та попередження вживання наркотичних та психотропних засобів школярами міста.

На виконання протокольного доручення 49-ї сесії Славутицької міської ради щодо споживання та оплати за газ з 01.01.2018 р. інформацію про споживання та розрахунки за природний газ надав заступник міського голови Шинкаренко М. Б.:

«По приладу обліку природного газу, які встановлено на території котельні КП «УЖКГ», споживання газу з 01.01.2018 р. по квітень 2018 р. включно склало 6 666 780 м3 на суму 39 536 672,09 грн без урахування транспортування (щодо обсягу газу, який було використано на послуги з опалення та ГВС для потреб населення), із них: за січень – 2 297 480 м3 на суму 13 624 975,39 грн, за лютий – 2 080 897 м3 на суму 12 340 551,56 грн, за березень – 1 983 292 м3 на суму 11 761 714,87 грн, за квітень – 305 111м3 на суму 1 809 430,27 грн.

За той же період сплачено за постачання та транспортування газу:

за газ НАК «Нафтогаз України» 40 496 961,22 грн

за транспортування природного газу («Київоблгаз», «Укртрансгаз») 4 257 020,89 грн

Станом на 15 листопада 2018 р. КП «УЖКГ» належним чином виконуються зазначені рішення органу місцевого самоврядування щодо погашення заборгованості перед заявленими у справі про банкрутство кредиторами. Загальна сума погашеної заборгованості перед ДК «Газ України» становить 1 260 928,12 грн. Платежі боржником за графіком розстрочення погашення заборгованості перед ініціюючим кредитором виконано по 30.10.2018 р. включно.

Загальна сума оплати заборгованості згідно графіків погашення боргів перед НАК «Нафтогаз України» становить 681 816,24 грн. Таким чином, заборгованість КП «УЖКГ» як суб’єкта господарювання, що має суспільну цінність для територіальної громади Славутича перед ДК «Газ України» та НАК «Нафтогаз України» зменшується у відповідності до прийнятих Славутицькою міською радою рішень».

Відділ інформації
 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия