8 Січня 2019
1176
На вулиці сніжно і слизько, а в бібліотечно – інформаційному Центру тепло і затишно. Так 27 грудня сюди завітали найвдячніші відвідувачі бібліотеки вихованці дитячого садочка «Марітє» на казку – виставу «Друзі із біди визволять завжди», яку люб’язно запропонували дошкільнятам...
![](/image/news/moy_gorod/08.01.19/vustava4.jpg)
На вулиці сніжно і слизько, а в бібліотечно – інформаційному Центру тепло і затишно. Так 27 грудня сюди завітали найвдячніші відвідувачі бібліотеки - вихованці дитячого садочка «Марітє» на казку –
виставу «Друзі із біди визволять завжди», яку люб’язно запропонували дошкільнятам учасники бібліотечного об*єднання "Веселочка". Всім було дуже весело!