Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Славутич за роком рік: підсумки 2018-го

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування», міський голова не рідше одного разу на рік повинен звітувати про свою роботу перед громадою на відкритій зустрічі з мешканцями. Отже, 19 лютого у Великій залі Кіноконцертного комплексу славутичани зібралися на звіт міського голови Юрія Фомічева під назвою «Про діяльність...

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування», міський голова не рідше одного разу на рік повинен звітувати про свою роботу перед громадою на відкритій зустрічі з мешканцями.

Отже, 19 лютого у Великій залі Кіноконцертного комплексу славутичани зібралися на звіт міського голови Юрія Фомічева під назвою «Про діяльність виконавчих органів Славутицької міської ради та виконання міського бюджету за 2018 рік».

Інформація, підготовлена структурними підрозділами Славутицької міської ради та її виконавчим комітетом, стосувалася практично всіх сфер життя громади: основних показників соціально-економічного, культурного розвитку, реалізованих проектів.

Розпочалася зустріч з короткого відеофільму «Славутич за роком рік», який нагадав присутнім про основні топ-події минулого року, виклики, втрати, здобутки.

Далі міський голова Юрій Фомічев виступив з послідовною, широкою, змістовною презентацією проведеної роботи за минулий рік. По завершенні презентації кожний бажаючий міг поставити запитання безпосередньо міському голові. Вони стосувалися різних сторін життя громади: це і надання якісних послуг автопідприємством «АТАСС», і облаштування автобусної зупинки в Київському кварталі, і встановлення водолічильників у будинках, і заміна вікон у школі №1 та меблів у початковому класі тієї ж школи, і про відвідування депутатами засідань Славутицької міської ради, і про їхні звітування, і про розмір видатків на утримання виконавчого комітету, і перспективи розвитку комунальної енергетики та доцільності відокремлення тепломереж міста в окреме комунальне підприємство, і ремонт міського туалету та басейну«Дельфін», і необхідність прийняття міської програми роботи з пенсіонерами, і збереження кадрового потенціалу міста, і будівництва арок, і стан міської лікарні, і освітлення кварталів, і питання широкого обговорення використання коштів від будівництва ЦСВЯП, і перехід віруючих до єдиної помісної церкви в Україні, і вирішення проблем окремих житлових будинків та оплати за ліфти.

Жителі задавали свої запитання біля мікрофонів у залі та зверталися письмово. На всі поставлені запитання прозвучали відповіді міського голови. З метою широкого інформування славутичан про звіт міського голови ТБ «МедіаДім» була організована пряма трансляція із зали Кіноконцертного комплексу.

Виступ славутичанина В’ячеслава Пяткова, який повернувся до міста через декілька років, була підтримана більшістю присутніх у залі: «Славутич живе, відбулася наша молодь, у нашому місті є життя!»

Відділ інформації
 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: