26 Серпня 2014
1799
Благодійний Фонд - "Надія на Щасливе Майбутнє" протягом кількох останніх тижнів біля магазину «Сільпо» збирав пожертвування для допомоги військовослужбовцям збройних сил України в зоні АТО. І ось нарешті потрібна сума (3564 грн та 78 коп) була зібрана.
![](/image/news/moy_gorod/26.08.14/optika.jpg)
Благодійний Фонд "Надія на Щасливе Майбутнє" протягом кількох останніх тижнів біля магазину «Сільпо» збирав пожертвування для допомоги військовослужбовцям збройних сил України в зоні АТО.
І ось нарешті потрібна сума (3564 грн та 78 коп) була зібрана. Волонтери на ці гроші купили оптику для Першої танкової бригади (развед роти): одну трубу та один бінокль.
19 серпня було відправлено посилку в зону АТО и сьогодні хлопці, нарешті, її отримали! Дуже дякували всім славутчанам за допомогу!
![](/image/news/moy_gorod/26.08.14/fond.jpg)