Кожного дня наш Славутич змінюється на краще. Та іноді ми за щоденним стрімким життям, постійним втягуванням у політичну боротьбу, виливом негативу зі ЗМІ просто не помічаємо гарну весняну погоду і невеличкі приємні зміни, що відбулися поряд. Отже, проект «Пілони ПДМ» на минулому тижні рухався далі. Металеві планшети додали колонам певної...
![](/image/news/moy_gorod/10.04.19/novunu.jpg)
Кожного дня наш Славутич змінюється на краще. Та іноді ми за щоденним стрімким життям, постійним втягуванням у політичну боротьбу, виливом негативу зі ЗМІ просто не помічаємо гарну весняну погоду і невеличкі приємні зміни, що відбулися поряд.
Отже, проект «Пілони ПДМ» на минулому тижні рухався далі. Металеві планшети додали колонам певної завершеності, а налаштування підсвічування розфарбує їх у вечірній час. А поряд, на території Дитячої школи мистецтв, дякуючи бюджету участі, встановлена інсталяція і вже висіяно квіти. Працівники «ЖКЦ» прибрали Центральну площу. У міському парку відновлено освітлення, засвітився і бульвар Янтарний. А для любителів плавання УФКСТ повідомляє, що басейн «Лазурний» продовжує свою роботу до 31 травня.
Гарних і позитивних новин нам усім!