Завантаження ...
Новобудови Києва

Зеленський почав наступ на рейдерів

Президент Володимир Зеленський підписав указ проти рейдерства. Про це повідомляє сайт глави держави у понеділок. "Протягом останніх 6 років відбулося понад 3000 захоплень. Зазвичай це зміна власника через підроблення документів....


Президент Володимир Зеленський підписав указ проти рейдерства.


Про це повідомляє сайт глави держави у понеділок. "Протягом останніх 6 років відбулося понад 3000 захоплень. Зазвичай це зміна власника через підроблення документів, через реєстраторів, яких не існує, або "дірки" у реєстрі. Схеми різні, а суть одна. Сьогоднішнє рішення – це реальний крок, щоб покласти цьому край", – заявив заступник керівника Офісу президента Олексій Гончарук.

"Указ, серед іншого, передбачає розроблення і ухвалення найближчим часом законопроекту для усунення прогалин у законодавстві, що дають змогу рейдерам нищити бізнес і відбирати нерухомість", - додав він. Передбачається внести зміни до програмного забезпечення державних реєстрів, що істотно зменшить ризики та частоту рейдерства.

Серед технологічних змін:

автоматичний моніторинг ризикових транзакцій із подальшим підтвердженням чи зупинкою реєстраційних дій;

створення бек-офісу, що переглядатиме транзакції з підвищеним ризиком;

фото- та відеофіксація учасників транзакцій;

запровадження додаткового підтвердження здійснення реєстраційних операцій (наприклад, SMS-пароль або MobileID) та додаткової авторизації учасників транзакції.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: