Завантаження ...
Новобудови Києва

Українські школярі вибороли три медалі на Міжнародній олімпіаді з біології

Українські учні здобули дві срібні та одну бронзову медалі на 30-й Міжнародній олімпіаді з біології (International Biology Olympiad – IBO). Про це повідомили на сайті ІМЗО. Срібними призерами IBO-2019 стали Методій Голлендер, ...

Українські учні здобули дві срібні та одну бронзову медалі на 30-й Міжнародній олімпіаді з біології (International Biology Olympiad – IBO).


Про це повідомили на сайті ІМЗО. Срібними призерами IBO-2019 стали Методій Голлендер, учень 11 класу Києво-Печерського ліцею №171 “Лідер” та Іванна Остапчук, учениця 11 класу Київської гімназії №287. Бронзову медаль виборола Богдана Гур’єва, учениця 11 класу Технічного ліцею Києва.

Керівниця команди – Світлана Фіцайло, заступниця начальника відділу змісту освіти мовної політики та освіти нацменшин Головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Директорату дошкільної та шкільної освіти МОН. Наукова керівниця – Наталія Скрипник, заступниця директора Навчально-наукового центру “Інститут біології” КНУ імені Тараса Шевченка.

Змагання відбувалися в Угорщині з 13 до 22 липня. У змаганнях взяли участь команди школярів із 78 країн. Нагадаємо, українські школярі здобули 4 медалі на міжнародній олімпіаді з фізики. Також український учень здобув срібну медаль на Олімпіаді геніїв у США та українські школярі отримали 6 медалей на олімпіаді з математики в Британії.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: