Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

При Богатирьовій в МОЗ підпільно робили таблетки з крохмалю – СБУ

При установах Міністерства охорони здоров’я, яке за часів екс-президента України Віктора Януковича очолювала Раїса Богатирьова, існували підпільні лабораторії, які створювали фальсифіковані ліки для українського споживача. Про це заявляв Валентин Наливайченко, будучи ....

При установах Міністерства охорони здоров’я, яке за часів екс-президента України Віктора Януковича очолювала Раїса Богатирьова, існували підпільні лабораторії, які створювали фальсифіковані ліки для українського споживача.


Про це заявляв Валентин Наливайченко, будучи головою Служби безпеки України у 2014 році…

“Зупинені нарешті і зруйновані підпільні лабораторії, які діяли цинічно в підвалах державних установ Міністерства охорони здоров’я і виробляли фальсифіковані, фактично з крохмалю, таблетки і ліки, які потім реалізовувалися в Україні для наших громадян, для наших пенсіонерів”, – сказав він, коментуючи справу проти екс-міністра охорони здоров’я.

За словами Наливайченка, Богатирьова та інші високопоставлені керівники МОЗ причетні до роботи цих підпільних лабораторій. “Доказова база, зібрана нами, дає обґрунтовані підстави вважати, що попереднє керівництво Міністерства охорони здоров’я точно знало про це, і є співорганізатором цієї діяльності”, – зазначив він.

Як підкреслили в СБУ, у МОЗ були масштабні корупційні зловживання, до яких причетні колишні керівники міністерства.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: