Завантаження ...
Новобудови Києва

Вже у жовтні! Українців приголомшили новиною про тарифи на газ

Стало відомо про новий тариф на газ для простих українців. Порівняно з минулим місяцем, вартість блакитного палива для простих споживачів знизилася на 3,4% – до 4493 грн за тисячу кубометрів. Однак, кінцева ціна для українців буде різна: все залежить від компаній, що мають...

Стало відомо про новий тариф на газ для простих українців. Порівняно з минулим місяцем, вартість блакитного палива для простих споживачів знизилася на 3,4% – до 4493 грн за тисячу кубометрів. Однак, кінцева ціна для українців буде різна: все залежить від компаній, що мають власний тариф на розподіл.


Але експерти впевнені, що наступний перерахунок ціни на газ в жовтні призведе до подорожчання палива. Вартість газу на світовому ринку знижується, і американська валюта дешевшає. Все це призводить до падіння тарифів з самого початку року. Якщо аналізувати ситуацію з початку року, то тариф впав на 28%.

Якщо додати до нового тарифу податки і всі платежі, то кінцева ціна для українців буде коливатися близько 5,5-6 грн за кубометр. Наприклад, українська сім’я з трьох осіб з газовою плитою платитимуть на місяць приблизно 63,6 грн за новим тарифом (84,6 грн за старим). Сім’я з трьох осіб в будинку 60 кв. м (опалюється газом): було 2308 грн (опалення – буде 1728 грн; було 138,5 грн (плита і підігрів води) – буде 103,6 грн.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: