Завантаження ...
Новобудови Києва

Які виплати і чому не зростатимуть щорічно

Від прожиткового мінімуму планують відв'язати 150 видів соціальних виплат. Сьогодні при зростанні прожиткового мінімуму збільшуються усі соціальні виплати. Його розмір можуть переглядати кілька разів на рік, повідомили у Мінсоцполітики. Якщо від прожиткового мінімуму ...

Від прожиткового мінімуму планують відв'язати 150 видів соціальних виплат.


Сьогодні при зростанні прожиткового мінімуму збільшуються усі соціальні виплати. Його розмір можуть переглядати кілька разів на рік, повідомили у Мінсоцполітики. Якщо від прожиткового мінімуму відв'яжуть зарплати суддів, депутатів і прокурорів, потреби переглядати їх кілька разів на рік не буде.

Водночас залежними від прожиткового мінімуму залишаться пенсія та допомога малозабезпеченим сім'ям. "Така реформа не призведе до зменшення розміру соцдопомог. Для деяких категорій населення розмір виплат навіть збільшиться. Але це дозволить реально допомогти сім'ям. Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям стане ефективнішою. Для сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, розміри виплат збільшуватимуться", - пояснила міністр соцполітики Юлія Соколовська.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: