Завантаження ...
Новобудови Києва

Нові гроші: як виглядає справжня банкнота 1000 грн

Нова банкнота номіналом 1000 грн має підвищений рівень захисту. Купюра захищена полімерною стрічкою, яка введена в товщину паперу. Стрічка пофарбована в пурпурний колір і має яскраво виражений комбінований оптико-змінний ефект, повідомили у Нацбанку. На банкноту нанесено...

Нова банкнота номіналом 1000 грн має підвищений рівень захисту.


Купюра захищена полімерною стрічкою, яка введена в товщину паперу. Стрічка пофарбована в пурпурний колір і має яскраво виражений комбінований оптико-змінний ефект, повідомили у Нацбанку.

На банкноту нанесено цифрове зображення номіналу і малого державного герба України. Якщо змінити кут нахилу купюри, то змінюється напрямок руху фонового зображення стрічки. Крім того, можна побачити на деяких ділянках зображення поступові переходи кольору від золотистого до нефритового.

Банкноту номіналом 1000 грн в обіг ввели 25 жовтня. За розміром більша за купюри інших номіналів. Має блакитний колір. На лицьовому боці зображено портрет першого президента Української академії наук Володимира Вернадського. На зворотному - будівля Президії Національної академії наук України.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: