Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Чорнобильцям виділили гроші

Постраждалим унаслідок Чорнобильської аварії додатково виділили 354,5 млн грн, особам з інвалідністю - 787 млн грн. Законопроект про внесення змін до бюджету-2019 підписав президент Володимир Зеленський. Гроші виділені чорнобильцям підуть на виплату компенсації за пільгове ...

 

Постраждалим унаслідок Чорнобильської аварії додатково виділили 354,5 млн грн, особам з інвалідністю - 787 млн грн. Законопроект про внесення змін до бюджету-2019 підписав президент Володимир Зеленський.

Гроші виділені чорнобильцям підуть на виплату компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування, доплату за роботу в зоні відчуження, виплату щорічної та додаткової відпусток. Також на відшкодування Фонду соцстрахування витрат на виплату допомоги з тимчасової непрацездатності та допомоги по вагітності та пологах, допомоги на оздоровлення, повідомила прес-служба Міністерства соцполітики.

Гроші чорнобильці отримають до кінця листопада. Кошти для осіб з інвалідністю спрямують на забезпечення їх технічними та іншими засобами реабілітації. У вересні 2019-го особи з інвалідністю вже отримали додаткових 82 млн грн.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: