Завантаження ...
Новобудови Києва

8 ознак дисфункції щитоподібної залози, які Ви ігноруєте кожен день

Зверніть увагу на ці симптоми! Саме вони можуть свідчити про порушення функції щитоподібної залози, яка безпосередньо пов’язана з обміном речовин і загальним самопочуттям. У цій статті вісім основних симптомів дисфункції щитоподібної залози, Ви повинні це знати!...

 

Зверніть увагу на ці симптоми!

Саме вони можуть свідчити про порушення функції щитоподібної залози, яка безпосередньо пов’язана з обміном речовин і загальним самопочуттям. У цій статті вісім основних симптомів дисфункції щитоподібної залози, Ви повинні це знати!

Хоча це часто ігнорується, щитоподібна залоза — дуже важлива, вона пов’язана з багатьма функціями організму. Щитоподібна залоза розташована в зоні шиї, і в основному вона виробляє гормони, які допомагають регулювати обмін речовин. Якщо виробляється неправильна кількість гормонів, тоді порушується природний баланс тіла. Іноді діагностувати розлад щитоподібної залози може бути складною справою, тому що багато людей не помічають симптомів, але ось вісім основних симптомів дисфункції щитоподібної залози, Ви повинні це знати:

8 ознак неправильного функціонування щитоподібної залози

1. Тремтіння або занепокоєння. Якщо щитоподібна залоза виробляє занадто багато гормонів (гіпертиреоз), Ви можете відчувати себе стомленим, роздратованим і схвильованим, бо метаболізм протікає дуже швидко. У Вас також може бути проблема з концентрацією уваги.
2. Змінена ментальна реакція. Якщо у Вас низький рівень гормонів щитоподібної залози (гіпотиреоз), Ви можете відчувати себе виснаженим або стомленим.
3. Зміна ваги. Гіпотиреоз може викликати збільшення ваги, в той час як гіпертиреоз може привести до її втрати.
4. Дивні болі. Якщо Ви регулярно відчуваєте біль в м’язах, в суглобах або раптову слабкість без причини, у Вас може бути проблема з щитоподібною залозою.
5. Незвичайна менструація. Гіпотиреоз може призводити до тяжких, тривалих менструацій, а гіпертиреоз часто супроводжується дуже коротким за часом або зовсім незначним періодом.
6. Набрякання. Гіпотиреоз може привести до появи здуття і запорів. Опухлість часто помітна на обличчі, яке виглядає дивно.
7. Незвичайне сприйняття температури. Люди з дисфункцією щитоподібної залози часто помічають, що їх реакції на температуру не відповідають чужим. У людей з гіпотиреозом відчувається дивний холод, а у людей з гіпертиреозом часто відчуття те, що навколо дуже душно.
8. Зміни. Випадання волосся або рідке волосся може бути викликане гіпотиреозом. Люди із захворюваннями щитоподібної залози також здаються блідими або жовтими.

8 способів природного лікування дисфункції щитоподібної залози

1. Зниження стресу — Природне функціонування щитоподібної залози залежить від наднирників. Занадто сильний стрес може пошкодити наднирники і привести до проблем з щитоподібною залозою. Постарайтеся позбутися від стресу за допомогою медитації або йоги.
2. Збільшіть споживання йоду — Якщо Ви не отримуєте достатньої кількості йоду, приймайте добавки або починайте їсти водорості. Деякі типи солей також можуть містити йод.
3. Позбавтеся від срібла — Срібні пломби з амальгами часто містять ртуть, яка може негативно позначитися на щитоподібній залозі. Якщо можливо, замініть пломби на безртутні.
4. Не приймайте глютен — Зменшення глютену і бобових у Вашому раціоні дійсно може принести користь щитоподібній залозі, і це зазвичай рекомендується людям з хворобою Хашімото, типом розладу щитоподібної залози.
5. Підвищіть рівень селену — Селен — ще один мінерал, який допомагає щитоподібній залозі нормально функціонувати. Ви можете отримати норму селену при вживанні бразильських горіхів, грибів, лосося, яловичини і насіння соняшнику.
6. Уникайте виробів з BPA — BPA — це хімічна речовина, яка міститься в багатьох пластикових пляшках і ємностях для харчових продуктів. Було показано, що цей хімікат засмічує гормональний фон і ендокринну систему, тому він може пошкодити щитоподібну залозу. Спробуйте замість цього використовувати контейнери зі скла або нержавіючої сталі.
7. Зниження рівня вуглеводів. Багато видів вуглеводів наповнюються цукрами, які підвищують рівень естрогену. Високий рівень цього гормону може завдати шкоди щитоподібній залозі, тому його слід уникати.
8. Позбавтеся від брому і фтору. Намагайтеся уникати впливу цих хімічних речовин, оскільки вони не дозволяють організму абсорбувати йод, необхідний для підтримки працездатності щитоподібної залози. Бром часто міститься в рослинній олії і макаронних виробах, а фтору багато в зубних пастах.

Як тільки Ви усвідомлюєте, що щитоподібна залоза не функціонує належним чином, Вам потрібно вилікувати її і після цього насолоджуватися життям!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: