Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

10 речей, що вбивають жіночу енергію

Жінки — істоти досить чутливі, тому багато речей, на які чоловік, наприклад, може і не звернути увагу, сильно засмучують і вибивають представниць прекрасної статі з колії. Правда, є речі, які позбувають жінку внутрішньої сили та енергії, тим самим роблять її менш захищеною перед зовнішніми негараздами. ...

 

Жінки — істоти досить чутливі, тому багато речей, на які чоловік, наприклад, може і не звернути увагу, сильно засмучують і вибивають представниць прекрасної статі з колії.

Правда, є речі, які позбувають жінку внутрішньої сили та енергії, тим самим роблять її менш захищеною перед зовнішніми негараздами. Ось список 10 речей, які потрібно уникати кожній жінці.

Що вбиває жіночу силу та енергію

Плітки.
Навіть якщо вам здається, що ви отримуєте позитивні емоції, коли когось обмовляєте, пам’ятайте, що цей ефект недовговічний. А наслідки будуть глобальними. Ви витрачаєте енергію на неблагородне, що не має ніякого відношення до вас. Просто постарайтеся уникати розмов про життя інших людей.

Відсутність догляду за тілом та фізичних навантажень.
Жінка відчуває себе впевненою та сильною тоді, коли вона задоволена власним тілом.

Відсутність емоцій.
Жінки повинні демонструвати як позитивні, так і негативні емоції. Не потрібно приховувати біль та образи. Ви повинні ділитися своїми внутрішніми переживаннями. Емоційна замкненість позбавляє жіночої енергії.

Відсутність хобі.
Кожна людина повинна займатися справою, яка їй приносить задоволення. Для жінки це також дуже важливо, особливо, якщо чоловік її підтримує. Жінка повинна творити щось прекрасне, саме тоді відбувається метаморфоза з нею.

Бездіяльність.
Ніщо так не втомлює, як бездіяльність. Сидіти, склавши руки — це шлях до депресії. Навіть якщо вам здається, що ви таким чином відпочиваєте, це зовсім не так. Після пари годин бездіяльності ви будете ще більш втомленою. Краще витратити той же час на якісь дрібні побутові справи або спілкування з близькими.

Бажання керувати.
Жінка повинна надихати чоловіка на нові звершення, а не розв’язувати проблеми. Вона може підказати, підтримати, але не керувати.

Чоловічі обов’язки.
Жінка ні в якому разі не має виконувати чоловічі обов’язки. Цей момент найгірше впливає на її жіночу енергію. Коли жінка виконує чоловічу роботу, вона втрачає жіночність.

Спори ти Суперництво.
Є ситуації, коли важливо залишатися при своїй думці. Але це можна робити без довгих емоційних переговорів. Досить чітко дати зрозуміти, де проходять для вас межі допустимого. Також жіноча енергія руйнується при наявності суперництва або конкуренції з іншою жінкою.

Відсутність подруг.
Жінці потрібне спілкування з іншими жінками, це ще одне сильне джерело енергії.

Догоджання.
Ніколи не витрачайте свою енергію на того, хто не відповідає вам взаємністю, чи то людина, пов’язана з особистою або діловою сферою вашого життя. Замість того, щоб стукати в зачинені двері, краще відправитися туди, де вас чекають.

Ось ці речі порушують гармонію в душі жінки.

Залишайтеся щасливими!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия