Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

У 50 років у тілі жінки відбуваються зміни, про які не знає 90% з них

Час тече, все змінюється, а забобони залишаються. Пора з ними розлучатися – особливо якщо вам вже за 50! Багато хто вважає цей жіночий вік старістю і помиляються. За класифікацією ВООЗ, вона починається після 75 років, похилий вік – після 60 років, а з 45 до 60 йде середній вік, самий розквіт сил. 50-річні жінки – це жінки зрілого ....

 

Час тече, все змінюється, а забобони залишаються. Пора з ними розлучатися – особливо якщо вам вже за 50!

Багато хто вважає цей жіночий вік старістю і помиляються. За класифікацією ВООЗ, вона починається після 75 років, похилий вік – після 60 років, а з 45 до 60 йде середній вік, самий розквіт сил. 50-річні жінки – це жінки зрілого віку. Відомо, що нижчевикладених правил дотримувалася сама королева Єлизавета II. Ставши зрілою (але не старою!) Жінкою, вона по-новому глянула на життя.

Вона донині виглядає красивою і щасливою. Напевно і відчуває себе такою ж.

Ось що вона радила:

1. Найкраще відмовтеся від дієт.
Дієти не працюють. Вони призводять до поганого настрою і зворотного ефекту: набору ваги в кінцевому підсумку, коли не залишається сил на постійне затягування пояса і хочеться пуститися у всі тяжкі. Просто харчуйтеся правильно, насолоджуйтеся всіма дарами природи, які вона підносить у вигляді продуктів. Надмірна строгість раціону і явні надмірності ще нікого не молодили. Пам’ятайте головне правило: менше калорій – більше білків!

2. Прийміть свою сивину.
Фарбувати волосся – це нормально. Зміна зачіски, поліпшення зовнішнього вигляду, експериментування з образами завжди на користь. Але не варто міняти колір волосся тільки для того, щоб заховати сиві пасма!

3. Робіть все важливе прямо зараз.
Не відкладайте на потім. Перегляньте свої пріоритети. У вас є мрії, як і у кожної людини. Так, вони важливі, але через безліч побутових проблем сприймаються як не термінові. Але ж їх час вже настав! Починайте здійснювати!

4. Приймайте свої помилки.
Не соромтеся їх, ви ж уже не дівчинка. Можете сміливо розповісти друзям і близьким про всі помилки, яких ви зробили. А ще краще зробити це з самоіронією – вам відразу стане легше!

5. Присвятіть себе собі.
Близькі (діти, внуки, чоловік) – це дуже важливі для вас люди. Ви хочете зробити все, щоб вони були щасливі. Відносини з ними базуються на вашій віддачі. І дарма. Хороші відносини не можуть бути однобокими. При справжній близькості рідні підтримують один одного на шляху самореалізації.
Присвячуйте 50% свого часу собі, і навколишні почнуть робити те ж саме. Відмінний баланс!

6. Не повторюйте пройденого.
Навіть в буквальному сенсі. Змініть маршрут, яким зазвичай ходите з дому в магазин. Ваш мозок створив міцні нейронні зв’язки, які стали основою закоренілих звичок і шаблонного світосприйняття. Струсіть його! Це допоможе по-іншому подивитися на світ і почати вчитися новому.

7. Не думайте про думку оточуючих.
Зрозумійте: всім не догодити. Краще рахуватися зі своєю совістю, ніж з громадською думкою. Це правильніше. Коли ви перестанете переживати про те, що про вас подумають, світ перетвориться в ваших очах, і ваше ставлення до нього стане більш привітним.

8. Відсутність грошей – не виправдання неробства.
Є люди, у яких дійсно немає грошей на проживання. А є ті, які використовують скарги на фінанси як відмовку, щоб нічого не робити. Зазвичай коли зароджується достойна ідея, на неї дивним чином знаходяться і засоби. Всесвіт відповідає на запит.

9. Вірте в любов.
Любов повинна бути вашим перманентним станом. Любов не залежить від віку. Подумайте над цим!

10. Робіть неможливе.
Будьте реалісткою – вимагайте неможливого! Якщо раніше вам бракувало внутрішньої рішучості, то після п’ятдесяти пора перестати перебувати в полоні побоювань і проявити всі якості зрілої жінки.

Старіння – природний процес. Не бійтеся його. Але пам’ятайте слова Філліс Шлоссберг:

«Красива молодість дана багатьом, красива старість – лише обраним».

Так будьте ж в числі обраних!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: