Завантаження ...
Новобудови Києва

Три знака Зодіаку, яких Вольф Мессінг назвав особливими

Вольф Мессінг – легендарна, загадкова особистість. Його феномен досі ніхто не зміг розгадати: чи дійсно у нього були такі надлюдські здібності, а чи він великий шарлатан століття. Як би там не було, цій людині вдалося знайти спільну мову навіть зі Сталіним: в період жорстоких репресій Мессінг залишився цілий і неушкоджений...

 

Вольф Мессінг – легендарна, загадкова особистість. Його феномен досі ніхто не зміг розгадати: чи дійсно у нього були такі надлюдські здібності, а чи він великий шарлатан століття. Як би там не було, цій людині вдалося знайти спільну мову навіть зі Сталіним: в період жорстоких репресій Мессінг залишився цілий і неушкоджений.

Прояв здібностей
Вольф Мессінг демонстрував оточуючим силу читання думок, а також несприйнятливість до болю. Саме завдяки цим здібностям він зміг познайомитися з воістину великими людьми. Сам Мессінг читання думок називав своїм терміном “читання мускулів”. Він говорив, що часто виконує уявні завдання без безпосереднього контакту з індуктором. Кількість намальованих фігур з закритими очима йому дійсно вдавалося вгадати.

Одного разу в Ризі йому довелося навіть водити автомобіль з зав’язаними очима, що теж вражало публіку. При цьому до цього за кермо Мессінг ніколи не сідав. З середини 1930-х років Мессінг відвідує курси психології і багато гастролює. У Мессінга було багато талантів, непідвладних простому смертному. І крім усього іншого, він захоплювався астрологією і передбаченням. І ось що цей чарівник, як стало відомо, напророкував трьом знакам Зодіаку, які він виділив особливої ​​міткою.

Терези
Мессінг називав Терези знаком протиріч. За словами чарівника, в ньому примудряються уживатися символи рівноправності і тяги до одноосібного лідерства, бажання допомогти ближньому і себелюбство. Нерідко егоїст в Терезах перемагає ці егоїстичні почуття. Як вважав Мессінг, в досягненні своїх цілей представники цього знака Зодіаку здатні маніпулювати людьми, і навіть робити їм зло. Чому Ваги бувають такими різними? Мессінг говорив, що у шахраїв, народжених під знаком Терезів, була погана карта в гороскопі. А ті, що народжуються під гармонійною зіркою, стають спокійними і добрими людьми, які ніколи не роблять людям поганого. Але і у тих, і у інших дуже сильно розвинене почуття інтуїції.

Овен
Мессінг вважав, що Овни йдуть до мети за допомогою свого неймовірного темпераменту, який мало кому вдається приборкати. А ще їм властиво одягати на себе маску, і видавати не за того, ким вони є насправді. Замилити очі вони можуть легко, також, як і розташувати до себе зовсім незнайомих людей. Адже Мессінг був переконаний, що Овни в зодіакальному сузір’ї – кращі промовці і відмінні керівники. Їм властиво прагнути до лідерства, випромінюючи божевільну енергетику, яка нерідко передається навіть на великих відстанях.

Водолій
Про Водолія провидець говорив, що це один з найскладніших, багатогранних і маловивчених знаків Зодіаку. Мессінг припускав, що під цим знаком на світло може з’явитися чимало знаменитих і талановитих особистостей. А все тому, що Водолії бачать світ не зовсім так, як більшість землян. Вони здатні розгледіти красиві речі навіть в самих звичайних на вигляд дрібницях. При цьому Водолії завжди випромінюють позитив, і готові поділитися ним з іншими. З цієї причини енергетичні вампіри з великим задоволенням шукають спілкування з ними.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: