Які найжахливіші звички у різних знаків Зодіаку

Вади та слабкості є у кожного з нас. А які вони у кожного знака Зодіаку? Погані звички є практично у всіх людей. Досить примітно, що у кожного Знака Зодіаку вони свої. Це говорить про те, що за допомогою астрології можна дізнатися про людину її найстрашніші таємниці. Вади та слабкості є у кожного з нас. Це цілком нормально, тому що така людська...

Вади та слабкості є у кожного з нас. А які вони у кожного знака Зодіаку? Погані звички є практично у всіх людей. Досить примітно, що у кожного Знака Зодіаку вони свої. Це говорить про те, що за допомогою астрології можна дізнатися про людину її найстрашніші таємниці. Вади та слабкості є у кожного з нас. Це цілком нормально, тому що така людська...

 

Вади та слабкості є у кожного з нас. А які вони у кожного знака Зодіаку?

Погані звички є практично у всіх людей. Досить примітно, що у кожного Знака Зодіаку вони свої. Це говорить про те, що за допомогою астрології можна дізнатися про людину її найстрашніші таємниці. Вади та слабкості є у кожного з нас. Це цілком нормально, тому що така людська сутність. Всі ми раби своїх звичок і не розуміємо, чому нам так сильно хочеться робити своє життя складнішим. Звичайно, багатьом з нас здається, що ми робимо своє життя простішим, закриваючи очі на щось недобре в собі, але це не завжди так.

Овен
У Овнів неймовірно величезний енергетичний потенціал, який їм як допомагає, так і заважає. Головна погана звичка цих людей — безпардонність, прямолінійність і невміння правильно вести діалог. Ще одна погана звичка — агресія. Овни лізуть в конфлікти завжди, коли відчувають, що їх гноблять. Овни часто люблять піддавати себе небезпеці, це властиво не всім представникам даного Знака Зодіаку, але більш ніж половині Овнів вже точно. Інша погана звичка Овнів — жартувати весь час і не смішно. Людям, народженим під цими зірками, здається, що вони найбільш смішні, але часто це не так. Досить придивитися до реакції людей. Овни, мабуть, намагаються сподобатися абсолютно всім. Але багато хто з них не вміють слухати, розмовляючи тільки про себе.

Телець
Тельці — бувають неохайні. Звичайно, вони можуть раз на пів року навести порядок у своєму домі, в своїй кімнаті, в машині, на робочому місці. Якщо ви подивитеся в машину Тельця, то часто всередині вона буде жахливо брудною, усюди буде розкидане сміття. Якщо ви зайдете до Тельця додому, то, швидше за все, у нього буде не помитий посуд. Тельці обожнюють вважати людей своєю власністю. Це дуже погано, тому що стати щасливою людиною поруч з Тельцем нескладно, але тривати це щастя буде недовго, тому що за вами пильно стежитимуть. Тельцям все одно, хто зробив їм погано і чому — якщо перед Тельцями вчасно не вибачитися, то в життя їх кривдника прийде чорна смуга. Навіть Скорпіони можуть позаздрити такій мстивості. Неохайність, ревнощі і егоїзм — це все Тельці.

Близнюки

Близнюкам подобається привертати до себе увагу, але це не погано, а, скоріше, нормальна людська риса. Є тільки одне «але» — Близнюки не дорожать цією увагою ні краплі. Саме тому довгострокові відносини у них можливі тільки з такою ж неуважною людиною. Близнюки безсоромно обманюють друзів і близьких людей, постаючи перед ними однією людиною, а вони насправді абсолютно інші. Величезний недолік людей цього Знака Зодіаку полягає також в їх невмінні зберігати таємниці. Через це страждає їх любовна сумісність з усіма людьми. Ще Близнюки можуть зраджувати близьких людей, віддаючи перевагу в спілкуванні комусь іншому. Якщо з вами стає нудно, то не думайте, що Близнюки будуть це терпіти.

Рак
Раки дуже сильно прикрашають події особливо, якщо є можливість виставити себе неймовірними мучениками або постати перед людьми супер успішними особистостями. Це допомагає їм позбуватися від проблем якоюсь мірою. У своїх оповіданнях Раки завжди найкрасивіші, найсильніші, найрозумніші. Є ще дещо в цих людях — їх забудькуватість. Вони не роблять вигляд, що забули щось. Вони реально забувають все, що не є для них пріоритетом. Ще Раки дуже замкнуті і образливі. Навіть якщо вони сказали вам, що все в порядку, все одно вони будуть постійно думати про те, що ви їм заподіяли біль. Загалом, якщо ви не є для них родичем або кращим другом, то все нормально. Якщо ви близькі з ними, ваше життя може стати кошмаром.

Лев
Левам стати успішними в житті заважає тільки їх егоїзм і хвастощі. Навіть якщо Леви в чомусь не дуже хороші, то вони не упустять можливості показати всім свою перевагу. Леви не можуть жити без схвалення навколишніх, що робить з них жахливих любителів епатажу. Якщо в чомусь Леви перевершують інших, то ця тема для них буде улюбленою завжди і всюди. Леви обожнюють перебувати в центрі уваги, мріють бути найгарнішими, тому мучать своїх близьких питаннями про те, чи дійсно вони кращі за всіх. Якщо відповідь буде негативною, це буде істерика століття. Мінус цих людей в тому, що з ними в одному будинку краще завжди мовчати, інакше потім проблем не позбудешся.

Діва
Позбутися від проблем Дівам не вдається ніколи і ніде. Найжахливіша звичка Дів — це постійні скарги на життя. Виправити це можна, але жити з цим теж не дуже-то приємно. Діви дуже нещасні, коли їх критикують, тому що в душі вони є перфекціоністами. Вони болісно сприймають будь-які зауваження на свою адресу. Діви можуть не любити це в собі, але вони завжди і за будь-якого приводу роблять домочадцям і друзям зауваження про те, як правильно закривати дверцята холодильника, вимикати комп’ютер, протирати меблі. Якщо ви зачепите їх річ або вона буде не на тому місці, де завжди, приготуйтеся до скандалу Вселенського масштабу.

Терези
Навколишні думають, що Терези — це люди, які хочуть всім сподобатися, причому це частково правда. Через це всі навколо думають, що Терези улесливі. Терези володіють однією з найжахливіших звичок — вони обожнюють витрачати гроші, причому на абсолютні дрібнички. Представники цього Знака Зодіаку дуже люблять наслідувати моду і бути в центрі уваги, але це виходить у них далеко не завжди. Невміння витрачати гроші — величезний мінус цих людей, з яким уживаються далеко не всі.

Скорпіон
Скорпіони мають цілий набір шкідливих звичок. По-перше, Скорпіони вкрай злопам’ятні, що доходить до неймовірного абсурду. Через роки Скорпіони можуть пригадати людям їх не найкращі вчинки, що викликає дивні почуття. Це ті самі люди, які мстять найбільш витонченим способом. По-друге, Скорпіони часто не вміють розслаблятися. У них завжди є смуга роботи або смуга відпочинку, що триває по парі тижнів поспіль, але у них не може бути відпочинку в той же день. Вони всі в справах, завжди, без упину. По-третє, Скорпіони є найсильнішими маніпуляторами, яким подобається бути біля керма, але потай. Відбувається це з тими, хто слабший них. Якщо людина не піддається чарам Скорпіона, останній починає ненавидіти всіх друзів цієї людини і її саму.

Стрілець
Стрільці дуже дивні, тому що гроші, удача і любов для них не є принциповими предметами пошуку по життю. Стрільці дуже самобутні, що дуже часто виходить їм боком. Це і є їх жахлива звичка, адже вони немов з іншої планети, попри те, що розуміють нас, звичайних жителів Землі. Ще Стрільці обожнюють маніпулювати людьми і зіштовхувати їх лобами. Вони безпринципні в тому плані, що їм не складає ніяких труднощів скористатися людиною, яка з ними навіть не спілкується. Ніколи не варто купуватися на їх награну доброту і сердечність, тому що під цим шаром фальшивої доброти криється маніпулятор і людина, якій плювати на всіх навколо.

Козеріг
Козероги занадто сильно зайняті порятунком від грошових проблем, тому їм не вистачає часу на кохання. Головна погана звичка цих людей — зайва працьовитість, що межує з божевіллям. У любові Козероги мають погану звичку тільки отримувати, але ніяк не віддавати. Це відбувається не через жадібність або дріб’язковість, а через тотальну недовіру до людей. Звідки вона з’являється, ніхто не знає, але всі знають після пари тижнів щільного спілкування з Козерогами про те, що вони дуже потайливі. Жахлива звичка Козерогів полягає в тому, що вони не говорять про себе, тому будь-який діалог перетворюється на щось схоже на співбесіду, тому що ви розповідаєте все про себе, а Козероги просто слухають.

Водолії
Водолії жахливо ревниві. Навіть якщо відносини з людиною вже підходять до логічного завершення, не варто розслаблятися. Водолії люблять стежити за близькими і шифруватися і собі. З боку це виглядає вкрай неприємно, тому що так себе ведуть вони абсолютно з усіма. Все, що ви думаєте про Водоліїв, побудовано ними самими. Насправді ж, все абсолютно не так. Ці люди мають дуже погану звичку будувати в головах інших людей той образ, який був би їм найбільш зручний з будь-якої точки зору. Водолії часто називають людей своїми друзями, але насправді у них просто немає кращих друзів. Прагнення до незалежності у Водоліїв теж на неймовірному рівні, тому в стосунках вони занадто холодні. Вони думають лише про те, як стати привабливішими для інших, забуваючи про те, що потрібно відповідати тому, що ти будуєш в головах людей.

Риби
Виконання бажань для Риб має принципове значення. Роблять вони це дуже мляво тому в разі невдач знаходять розраду на дні пляшки. Риби входять в список одних з найбільш питущих і курців Знаків Зодіаку. Рибам необхідна опора в особі людей, але коли все стає нормально, то цю опору вони засуджують, кажучи, що їм потрібна самостійність. Потім все відбувається по новому і так коло за колом. Ще Риби дуже депресивні і схильні до самотності. Це не можна назвати по-справжньому жахливою звичкою, але на навколишніх людей це теж впливає негативно. У такі періоди здається, що Рибам не потрібен ніхто в цьому житті. Можливо, так і є. 

Притягнути удачу в своє життя людині допомагає вміння спілкуватися з навколишніми, вміння налаштовувати себе на потрібний лад. Не буває ідеальних людей, це правда, але також і не буває нездоланних труднощів для того, щоб позбавити себе найгіршого. Святими ставати немає сенсу, але ось про нерви близьких людей подумати іноді варто.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: