Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

5 знаків Зодіаку, яким краще на самоті, ніж у стосунках

Якщо докладати зусиль, знайти особисте щастя з іншими людьми для цих знаків цілком можливо. Цікаво дізнатися що це за знаки? Читай далі! Деяким знакам дійсно краще одним. Так їм підказують самі зірки. Деякі знаки мають певні характерні риси, які заважають підтримувати близькі стосунки з іншими. Є й такі, які знаходять більше радості і насолоди ...

 

Якщо докладати зусиль, знайти особисте щастя з іншими людьми для цих знаків цілком можливо. Цікаво дізнатися що це за знаки? Читай далі!

Деяким знакам дійсно краще одним. Так їм підказують самі зірки. Деякі знаки мають певні характерні риси, які заважають підтримувати близькі стосунки з іншими. Є й такі, які знаходять більше радості і насолоди життям на самоті. Ось список знаків, яким комфортніше в поодинці робити свої речі у своєму власному темпі. Ось ті, яким буває нестерпно важко жити із іншими.

Але важливо зазначити, що представники цих знаків все ж здатні знайти любов і близькість з іншими людьми. Це не означає, що для них зблизитися з людьми — це неможливо. Просто їм це зробити набагато складніше, ніж іншим. Є підстави вважати, що їм в близьких відносинах буде важкувато. Можливо, вони в цьому не так вже хороші, як хотілося б.

Близнюки (22 травня -21 червня)
Твоя боязнь брати на себе романтичні зобов’язання — основна причина того, що тобі буде краще одиноким, ніж у стосунках. І тобі дуже швидко стає нудно. Тебе дуже легко відволікти і збити зі шляху. Багато кому буде важко знайти в стосунках з тобою послідовність і стабільність. Ти завжди поводишся непередбачувано. І часто «гладиш» людей проти шерсті. Структура твоєї особистості не дає людям тобі довіряти, покластися на тебе у важкі для них моменти.

Стрілець (23 листопада — 21 грудня)
Причина, з якої тобі подобається бути самотнім — це те, що ти надміру цінуєш свою свободу і вважаєш її найвищою цінністю. Ти знаєш, що будь-яка форма близьких відносин — це якесь одомашнення. І ніщо не лякає тебе так сильно, як застрягти в одному місці надовго. Ти не хочеш сковувати себе ланцюгами відносин. Адже для тебе важливо завжди бути доступним на випадок того, якщо попадеться якась цікава пригода. І ти думаєш, що прихильність до когось буде тебе стримувати і гальмувати. Ти асоціюєш відносини з якорями, які утримують тебе на одному місці, коли ти хочеш навпаки поневірятися по морях.

Овен (21 березня — 19 квітня)
Не так складно зрозуміти чому тобі краще одному, ніж у стосунках. Ти дуже імпульсивний знак. І дуже швидко реагуєш. Тобі завжди потрібні негайні результати. Ти така людина, якій не дуже подобається витрачати час даремно. Ти відчуваєш, що тобі належить зробити ще масу речей у своєму житті і ти не можеш дозволити такому цінному для тебе часу бути вбитому на непотрібні речі. І ти розумієш, що більшості людей не під силу тебе наздогнати. І замість того, щоб під них підлаштовуватися, ти краще залишиш їх без свого суспільства.

Телець (20 квітня — 21 травня)
Причина, з якої тобі краще одному, ніж з кимось — це твоя упертість. Оскільки ти Телець, ти не можеш справлятися з критикою. Всі вважають представників цього знака трохи вузьколобими, і ти не в змозі уживатися з іншими. Особливо з тими, хто не поділяє твоєї думки. Ти любиш оточувати себе однодумцями. В людях тобі подобається стабільність і передбачуваність. Але більшість людей абсолютно не такі і тому тобі з ними не комфортно. Тобі не подобається непевність, яку ти відчуваєш в близьких відносинах.

Козеріг (22 грудня — 20 січня)
Звичайно, як у будь-якого іншого Козерога, у тебе дуже утилітарний підхід до життя в цілому. Тобі не подобається, коли тебе тягнуть назад і вниз і тобі здається, що більшість відносин саме це і роблять. Ти дуже амбітний знак. Ти хочеш самостійно досягти дуже багато чого. І ти знаєш, що більшість людей будуть просто тебе від цього відволікати і заважати тобі бути таким, яким ти повинен бути. Тому ти не бачиш сенсу в стосунках, якщо, звичайно, тобі не вдається зустріти людину, яка може тобі допомогти у твоєму становленні. Ти думаєш, що відносини тільки заважають досягти цілей і втілити в життя твої мрії.

Ви легко знаходите спільну мову з людьми, чи більше тяжієте до проведення часу на самоті?

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: