Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Студенти складатимуть сесію дистанційно, – Міносвіти

Завершення навчального року в університетах України, ймовірно, відбудеться дистанційно. Про це ІА "Конкурент" розповів проректор з навчальної роботи та рекрутації СНУ імені Лесі Українки Юрій Громик. Як повідомив Юрій Громик, вчора, 16 квітня, в онлайн-режимі відбулася нарада керівників Міністерства освіти і науки України з ректорами...

 
Завершення навчального року в університетах України, ймовірно, відбудеться дистанційно.

Про це ІА "Конкурент" розповів проректор з навчальної роботи та рекрутації СНУ імені Лесі Українки Юрій Громик.

Як повідомив Юрій Громик, вчора, 16 квітня, в онлайн-режимі відбулася нарада керівників Міністерства освіти і науки України з ректорами закладів вищої освіти, під час якої, серед іншого, обговорювалося питання завершення навчального року в вишах. Зі слів в. о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій, завершення навчального року в університетах, імовірно, відбуватиметься дистанційно, тому закладам потрібно визначитися з формами проведення екзаменаційних сесій та державної атестацій студентів.

"Зрозуміло, що дистанційні екзамени, заліки, державна атестація мають відбуватися в синхронному режимі з забезпеченням надійної ідентифікації студентів", – зазначив Юрій Громик.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: