Завантаження ...
Новобудови Києва

МОЗ планує змінити фінансування медзакладів вже з 1 липня

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що МОЗ переглядає тарифи для медичних закладів. Ймовірно, що нові тарифи набудуть чинності вже з 1 липня. Під час брифінгу Степанов заявив, що з 1 липня медзаклади можуть почати функціонувати за новими тарифами, повідомляє 24 канал. МОЗ перегляне тарифи на медичні послуги За словами міністра, нові тарифи...

 

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що МОЗ переглядає тарифи для медичних закладів. Ймовірно, що нові тарифи набудуть чинності вже з 1 липня.

Під час брифінгу Степанов заявив, що з 1 липня медзаклади можуть почати функціонувати за новими тарифами, повідомляє 24 канал.

МОЗ перегляне тарифи на медичні послуги
За словами міністра, нові тарифи дозволять медичним закладам перебувати на тому рівні, на якому вони є та допоможуть уникнути закриття або скорочень. Вже на погодженні є відповідні нормативні документи по внесенню змін, щоб, як я й казав, у нас не було допущено фінансування менше, ніж було минулого року. Ці зміни, думаю, набудуть чинності з 1 липня і, відповідно, медичні заклади отримають відповідний фінансовий ресурс, – заявив він.

За словами Степанова, міністерство вживатиме таких заходів до кінця 2020 року. Також міністр розповів, що МОЗ розробляє план, як система охорони здоров’я функціонуватиме у 2021 році.

Нагадаємо, що раніше Степанов повідомляв, які напрямки медичної реформи будуть в пріоритеті:
Екстрена медична допомога;
Медицина катастроф;
Інфаркти та інсульти, адже 62% летальних випадків в Україні спричинені серцево-судинними захворюваннями.

Автор:
Анастасія Кушпіт

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: