Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

До парламенту проходять вісім партій, – дослідження

За результатами соціологічного дослідження, проведеного Центром «Соціальний моніторинг» спільно з Українським інститутом соціальних досліджень ім. Олександра Яременка, до парламенту потрапляють вісім партій. Серед респондентів, які братимуть участь у виборах та визначилися із своїм електоральним вибором, за «Блок Петра Порошенка»...

 
За результатами соціологічного дослідження, проведеного Центром «Соціальний моніторинг» спільно з Українським інститутом соціальних досліджень ім. Олександра Яременка, до парламенту потрапляють вісім партій

Серед респондентів, які братимуть участь у виборах та визначилися із своїм електоральним вибором, за «Блок Петра Порошенка» планують проголосувати 35,1%, за Радикальну партію Олега Ляшка – 11,3%, за «Народний фронт» – 9,14%, за ВО «Батьківщина» – 6,6%, за політичну партію «Опозиційний блок» – 6,5%, за ВО «Свобода» – 6,3%, за політичну партію «Об’єднання «САМОПОМІЧ» – 5,5%, за партію «Сильна Україна» – 5,1%.
За даними опитування, втрачає шанс подолання 5-відсоткового бар'єра партія «Громадянська позиція» (4,1%) та Комуністична партія України (3,8%).

«Ми бачимо що трошки втратив підтримку блок Петра Порошенка. Але скоріше за все що це не тому що відбувається певне розчарування, а тому що з’явився досить потужний перелік політичних сил. Зріс рівень підтримки Об’єднання «Самопоміч». Якщо говорити про партію «Сильна Україна», то вона була завжди на межі і от зараз вона так і залишається на цій межі долаючи 5-ти відсотковий бар’єр з показником – 5,1%» - розповіла Ольга Балакірєва голова правління Українського інституту соцдосліджень ім.О.Яременка.

Центр «Соціальний моніторинг» спільно з Українським інститутом соціальних досліджень ім. Олександра Яременка з 4 по 10 жовтня 2014 р. провели опитування населення в усіх областях України (у Донецькій та Луганській областях опитування проводилося на території, що контролюється офіційною владою України) та місті Києві. Методом інтерв’ю всього було опитано 2008 респондентів віком від 18 років і старше.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия