Завантаження ...
Новобудови Києва

Як не погладшати після 40 років: 8 простих правил

Сорок років – ще не старість, жінка перетинає золотий меридіан, стає глибшою і осягає мудрість багатьох аспектів життя. Але в цей час організм починає свій «переворот» і деякі деталі, на які Ви можливо раніше навіть не звертали уваги, гостро ставлять Вас перед фактом: життя тепер інше. Після сорока жінка переживає...

 

Сорок років – ще не старість, жінка перетинає золотий меридіан, стає глибшою і осягає мудрість багатьох аспектів життя. Але в цей час організм починає свій «переворот» і деякі деталі, на які Ви можливо раніше навіть не звертали уваги, гостро ставлять Вас перед фактом: життя тепер інше.

Після сорока жінка переживає колосальні вікові зміни, гормон молодості «естроген» виробляється все повільніше, утворюючи пробку для швидкого метаболізму, звідси і така незрозуміла і здавалося б безпідставна повнота, адже Ви завжди були стрункою.

Що ж відбувається, і як запобігти небажаним наслідкам?
На жаль, молодість не вічна, і будь-яку квітку осягає доля в’янення. Цей процес зупинити неможливо, але пригальмувати його цілком реально. Організм жінки зменшує свої функціональні обороти в цілому. Яєчники перестають бути активними як раніше, щитовидна залоза втрачає багато здатності через екологію та стрес. Шкіра та нервова система теж страждають, привіт пігментація і дрібні зморшки!

Але ж навколо нас величезна кількість доглянутих і прекрасних жінок за сорок, по ним не скажеш, що вони в цей самий час проживають всі перераховані вище моменти, а справа ось у чому … З ослабленням роботи травної системи і обміну речовин слід більш уважно ставитися до свого раціону, інакше звичне харчування призведе до проблем зі здоров’ям і небажаною зайвою вагою.

Чим же харчуватися жінкам після сорока?
Не варто турбуватися завчасно, в нашому світі все закономірно, а значить, раз чогось організму бракує, то його з легкістю можна заповнити завдяки включенню в раціон деяких продуктів харчування.

Наприклад білки молочного і рослинного походження здатні компенсувати вікові зміни в організмі.

1. Вашими друзями повинні стати сир, сир і гриби. Білок тваринного походження, а саме до нього відноситься м’ясо, стає занадто важким для засвоєння організмом. Якщо є така можливість, то зменшіть спожиту кількість або ж перейдіть до менш жирних сортів м’яса: кури і кроликів. Так як обмін речовин знижується, то будь-яка пізня або важка вечеря обов’язково залишить свій відбиток на Ваших боках.
2. Тому, щоб уникнути повноти відмовтеся від великої кількості солодкого і солоної їжі.
3. Краще зробіть упор на чистій питній воді. Випивайте мінімум один стакан після пробудження, це допоможе підбадьоритися і дасть сигнал організму до активності.

Швидкі вуглеводи

4. Солодка випічка, фастфуд і цукор відносяться до швидких вуглеводів, вони не дають відчуття насичення, а швидко розщеплюються в шлунковому соку і переробляються в жир. Якщо Ви не готові відразу відмовитися від шкідливої смакоти, то прибирайте по одному такому продукту в тиждень, так Ви легше звикнете. Звичайно ж дуже рідко можна з’їсти шкідливу їжу, але тільки в першій половині дня і тільки разом із товаром багатим на клітковину.
5. Гінекологи особливо радять звернути увагу на кунжут. Він багатий фітоестрогенами, це своєрідний аналог жіночих гормонів. Однак вживати його варто з обережністю, кунжут містить 560 калорій на 100 грам продукту. Людям з надмірною вагою радять не більше трьох чайних ложок в день.
6. Алкоголь – найлютіший ворог усіх жінок. Заради стрункої фігури краще відмовитися від нього взагалі.
7. Жирна морська риба Це відмінне джерело омега-3 жирних кислот. Вони необхідні для краси волосся і пружності шкіри.
8. Дробове харчування Насправді, твердження що потрібно менше їсти щоб схуднути абсолютно не правильне. Організм відчуваючи голод починає запасатися харчами, відкладаючи підшкірний жир.

Правильним буде дробове харчування: вживання легкої їжі кожні 2-3 години, тим самим розганяючи метаболізм.

У будь-якому віці варто дотримуватися перерахованих вище правил. Не чекайте поки Вам стукне 40, Ви завжди можете виглядати впевнено і привабливо.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: