Завантаження ...
Новобудови Києва

Чому нельзя прати в неділю

Про те, що не можна прати в неділю чули багато людей, а ось чому так не можна роботи відповість не кожний. Сюди ж відносять гоління, вишивання, навчання, прибирання та багато іншого. Це пов’язано з тим, що в неділю воскрес Ісус Христос та приніс радість всьому людству. Насправді, якщо людина буде займатися пранням в ....

 

Про те, що не можна прати в неділю чули багато людей, а ось чому так не можна роботи відповість не кожний.  Сюди ж відносять гоління, вишивання, навчання, прибирання та багато іншого. Це пов’язано з тим, що в неділю воскрес Ісус Христос та приніс радість всьому людству.

Насправді, якщо людина буде займатися пранням в цей день тижня, нічого страшного не станеться. Церква закликає в неділю відпочити від важкої фізичної праці та присвятити себе Господу. Відвідати храм, побути на Божественній Літургії та помолитися святим.

Заборона взяла своє існування через те, що більшість повсякденних справ вимагали чималих зусиль. Але зараз, в сучасному інноваційному світі – це дуже просто та безпечно й не займає багато часу. Тому, можна відпочити, зайнятися улюбленою справою або почитати цікаву книгу.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: