Завантаження ...
Новобудови Києва

А ви знали, чим корисна сіль?

Саме сіль вважали найдорожчою приправою в стародавні часи. Така тенденція зберігалася дуже тривалий час. Вона навіть могла бути головним козирем під час бойових дій. Сіль збагачувала цілі імперії. А тепер після всіх своїх «подвигів», вона просто є в кожному будинку. Ми знаємо про користь солі, особливо гімалайської і йодованої. Але вона ж може...

 

Саме сіль вважали найдорожчою приправою в стародавні часи. Така тенденція зберігалася дуже тривалий час. Вона навіть могла бути головним козирем під час бойових дій.  Сіль збагачувала цілі імперії. А тепер після всіх своїх «подвигів», вона просто є в кожному будинку. Ми знаємо про користь солі, особливо гімалайської і йодованої. Але вона ж може принести нам чималу користь і в побуті.

Ось кілька проблем, з якими легко справлятися сіль.

Чистка металевих і мельхіорових виробів
Зробіть суміш з борошна, солі та оцту. Потім просто протріть нею виріб і воно засяє, як новий.

розбиті яйця
Всім відомо, що зібрати з підлоги розбилося яйце проблематично. На виручку прийде сіль. Насипте її на яйце, почекайте буквально пару хвилин, вона повністю вбереться в білок і жовток і ви з легкістю зберете його серветкою.

Губка для миття посуду

Що б продезінфікувати губки для миття посуду, покладіть їх у воду з сіллю. Потім відіжміть їх і висушіть.

Плями на дивані
Пролиту рідину на килим, або диван, можна прибрати той же сіллю, влийте в сіль 2-3 столові ложки оцту, потім втирайте суміш у пляму і почекайте, воно зникне.

забита раковина
Щоб прочистити раковину, особливо на кухні, всипте в неї сіль і влийте окропом, через кілька секунд ви побачите, що вода відмінно проходить, а забруднення усунуто.

Духовка
Ви готували рибу, а запах в духовці залишився? Що робити? Як його усунути? Допоможе сіль з корицею. Насипте суміш всередині духовки цією пастою і включіть її на якийсь час. Буквально через кілька хвилин після розігріву будь-який запах зникне.

Смужки від чаю і кави на чашках

Згодом, всередині чашок неможливо відмити розлучення від кави, або ж чаю. Вихід є! Натріть сіллю перед миттям ваші чашки і вони засяють знову!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: