Завантаження ...
Новобудови Києва

Правила здоровь’я від відомого Неумивакіна

В 2018 році не стало відомого, можна сказати Легенди, лікаря Івана Павловича Неумивакіна. Саме вІн розробив методику оздоровлення космонавтів. В останні роки чоловік багато працював над унікальним «рецептом» очищення організму від забруднень навколишнього середовища і від неправильного харчування.

 

В 2018 році не стало відомого, можна сказати Легенди, лікаря Івана Павловича Неумивакіна. Саме вІн розробив  методику оздоровлення космонавтів.  В останні роки чоловік багато працював над унікальним «рецептом» очищення організму від забруднень навколишнього середовища і від неправильного харчування.

Загалом, Іван Неумивакін підкреслив, що є багато способів привести своє здоров’я в порядок без шкідливих ліків.

1. Менше їжте.
Потроху зменшуйте свої порції, панове – це перший і найголовніший крок до оздоровлення. Таким чином ви також позбавитеся від зашлакованості і поліпшите травлення. Переїдати – дуже шкідливо.

2. Потрібно пережовувати їжу.
Не їжте в гніві, в поспіху і під час перегляду телевізора. Виділіть прийому їжі достатньо часу, ретельно пережовуючи кожен шматочок. Також він не рекомендував змішувати вуглеводи з білками, а розділяти їх на два прийоми їжі.

3. Відпочивайте.
Відпочиньте хоча б двадцять хвилин після їжі. Не поспішайте працювати, або бігти по справах – дайте шлунку виконати першу і найважчу роботу.

4. Вечеряйте не пізніше 19.00.
Якщо ви не будете хапатися за двері холодильника після 19.00 – зникнуть не тільки проблеми зі здоров’ям, але і з зайвою вагою.

5. Пийте воду за 10-15 хвилин до прийому їжі.
Однак не можна пити 2 години вже після їжі – це стосується не тільки води, але і різних напоїв. Чоловік вважав, що це допоможе налагодити травні процеси.

«Чай не п’ю, і вам раджу» – говорив професор Неумивакін. В день потрібно випивати близько 2 літрів води. Почніть з малого, поступово збільшуючи кількість, якщо ви не звикли.

6. Не їжте їжу з пилу-жару. Зачекайте, коли трохи охолоне.
Це шкідливо. Також це відноситься і до гарячих напоїв. Теплий – ось кращий варіант.

7. Раз на тиждень потрібно робити розвантажувальний день.
Тут ви можете вибирати самі, або поекспериментувати. Найкращі: фруктовий, соковий день, кефірний або овочевий. Розвантажувальні дні оновлюють захисні сили організму.

8. Присідайте і займайтеся спортом.

Доктор Неумивакфн радить присідати – причому всім, кому не протипоказана така вправа. Якщо ви ще й будете багато ходити (ніяких ліфтів), ваша фізична форма прийде в норму.

9. Якщо не хочете – не їжте.
Якщо ви не зголодніли, не варто в себе нічого «пхати». Організм не помийна яма – у всьому потрібна міра.

10. Не робіть іншим людям того, чого не побажали б собі.
Можливо, прямого відношення до здоров’я це не має, проте врахуйте, що, якщо людина слабка і немічна духовно, її фізичний стан також починає страждати.

11. Якщо у вас висока температура під час хвороби, потрібно багато пити.
Якщо у вас немає такого бажання, можете навіть відмовитися від їжі (на час). Тоді одужання настане дуже швидко.

12. Пийте натщесерце воду з дрібкою солі.
Це позбавить вас від застою в жовчному міхурі і допоможе організму весь день активно працювати.

Самодисципліна – це те, що допоможе вам слідувати всім цим правилам, вважав Іван Павлович. Вони прості і зрозумілі.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: