Завантаження ...
Новобудови Києва

Чому може бути низькою температура тіла

Всім відомо, що робити, коли у когось підвищилася температура тіла, але мало, хто знає, що треба, якщо вона впала. Адже низька температура не менш небезпечна для організму, ніж висока. Мало кому відомо, що падіння температури нижче 32 градусів призводить до летального кінця. Про що свідчить низька температура тіла? ниженою вважається ...

 

Всім відомо, що робити, коли у когось підвищилася температура тіла, але мало, хто знає, що треба, якщо вона впала.  Адже низька температура не менш небезпечна для організму, ніж висока. Мало кому відомо, що падіння температури нижче 32 градусів призводить до летального кінця.

Про що свідчить низька температура тіла?
Зниженою вважається температура тіла нижче 36 градусів. Вона свідчить про якісь порушення в роботі організму. Це можуть бути кровотечі (у тому числі внутрішні), захворювання щитоподібної залози, низький гемоглобін, ослаблений імунітет, а також інтоксикація організму. Крім того, температура тіла знижується при сильному переохолодженні. Також різке падіння температури можливе після гіпертермії, пов’язаної з різними захворюваннями. Це свідчить про те, що криза минула, температура впала і тепер організм ослаблений, йому необхідно відновитися.

Що може привести до зниження температури?
1. Неправильне харчування, низькокалорійні дієти. Відсутність повноцінного збалансованого харчування й нестача жирів і вуглеводів призводить до виснаження організму, а в той же час до зниження температури. Для того, щоб виправити ситуацію потрібне інтенсивне харчування, тепла калорійна їжа – наприклад, курячий бульйон.

2. Деякі ліки. Перш, ніж приймати ліки уважно вивчіть інструкцію до них. Причиною зниження температури можуть стати антидепресанти і снодійні засоби, які чинять вплив на нервові рецептори і вони погано реагують на холод.

3. Гормональні порушення. Для того, щоб впевниться, що їх у вас немає, доведеться записатися на прийом до ендокринолога.

4. Поява пухлини в області гіпоталамуса.

Температура тіла коливається впродовж доби. Найнижча добова температура зазвичай спостерігається о 3-5 годині ранку, найвища – о 18-20 годині вечора. Тому якщо зранку у вас температура нижче 36, а до вечора вона наближена до 37, причин для занепокоєння у вас немає. Зверніться до терапевта необхідно, якщо низька температура тримається у вас впродовж усієї доби.

Як підняти температуру тіла
Якщо ви зверталися до лікаря і виключили захворювання, які можуть викликати зниження температури, то для її підвищення можна використати такі способи:

1. Низька температура тіла свідчить про знесилення. Тому перше, що треба зробити, – це досить відпочивати, висипатися і скоректувати харчування на користь більш калорійного.

2. Запишіться на курс масажу: він сприяє зняттю стресу і поліпшенню кровообігу в організмі.

3. Приймайте вітамін Е. Він покращує живлення клітин і зміцнює судини.

4. Якщо причина в стресі, перед сном прийміть 20 крапель настоянки валеріани і пустирника.

5. Розпочинайте свій ранок з контрастного душу. Це сприяє поліпшенню кровообігу, зміцненню серцево-судинної системи і терморегуляції.

Будьте здорові!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: