Завантаження ...
Новобудови Києва

Дуже тісно пов’язані мозок та дрібна моторика

«Якщо ви не розвиваєте у дитини дрібну моторику, то не нарікайте потім, що її мозок не працює» Тетяна Чернігівська про розвиток у дітей дрібної моторики. Розвивайте у дітей дрібну моторику. – Перед нами стоїть дуже складне завдання: ми знаходимося на стику між людиною, яка писала за прописами і читала звичайні книги, і людиною, яка читає гіпертексту, писати .....

 

«Якщо ви не розвиваєте у дитини дрібну моторику, то не нарікайте потім, що її мозок не працює»

Тетяна Чернігівська про розвиток у дітей дрібної моторики.

Розвивайте у дітей дрібну моторику.

– Перед нами стоїть дуже складне завдання: ми знаходимося на стику між людиною, яка писала за прописами і читала звичайні книги, і людиною, яка читає гіпертексту, писати не вміє взагалі, має справу з іконками і навіть не набирає тексти. Важливо розуміти, що це – інша людина і у неї інший мозок.

Нам, дорослим, подобається цей інший мозок, і ми впевнені, що ніякої небезпеки в цьому немає. А вона є.

Якщо маленька дитина, прийшовши в школу, не вчиться письма, звикаючи до дрібних філігранних рухів ручки, якщо в дитячому садку вона нічого не ліпить, не вирізає ножицями, і не перебирає бісер, то у неї дрібна моторика не виробляється.

А це саме те, що впливає на мовні функції. Якщо ви не розвиваєте у дитини дрібну моторику, то не нарікайте потім, що її мозок не працює.

З лекції Т.Чернігівської «Як навчити мозок вчитися»

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: