Завантаження ...
Новобудови Києва

Більше не будуть виплачувати соцпенсії

В 2021 році українцям не будуть платити соціальні пенсії. Про це йдеться в постанові Кабміну №1098. Про це повідомляє Obozrevatel. Право на спеціальну пенсію мали ті, кому не вистачає стажу. Такі виплати призначатимуть лише до січня 2021. Після цього літні українці без стажу ризикують зовсім опинитись без допомоги. Соцпенсія повинна компенсувати різницю між тими ...

 

В 2021 році українцям не будуть платити соціальні пенсії.  Про це йдеться в постанові Кабміну №1098. Про це повідомляє Obozrevatel.

Право на спеціальну пенсію мали ті, кому не вистачає стажу. Такі виплати призначатимуть лише до січня 2021. Після цього літні українці без стажу ризикують зовсім опинитись без допомоги. Соцпенсія повинна компенсувати різницю між тими доходами, які є, і прожитковим мінімум для непрацездатних. Зараз це 1712 грн. Якщо бюджет вашої родини не покриває зазначену цифру, то різницю покриють із бюджету. Безробітнім виплачується повний прожитковий мінімум.

Однак, за умови наявності другого авто (мотоциклу), або якщо площа житла перевищує 21 квадрат на людину плюс 10,5 квадратів на сім’ю, гроші платити не будуть.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: