Завантаження ...
Новобудови Києва

Від багатьох хвороб допоможуть мед та кориця

Ви чули про те, що від багатьох захворювань допоможем суміш з меду та кориці. Використання бджолиного меду й кориці та їх властивості: Імуностимулювальні. Мед містить величезну кількість заліза та різноманітних вітамінів. Щоб побороти патогенні мікроорганізми, потрібно кожен день їсти цю суміш. Антихолестеринемічні....

 
Ви чули про те, що від багатьох захворювань допоможем суміш з меду та кориці. 

Використання бджолиного меду й кориці та їх властивості:

Імуностимулювальні.
Мед містить величезну кількість заліза та різноманітних вітамінів. Щоб побороти патогенні мікроорганізми, потрібно кожен день їсти цю суміш.

Антихолестеринемічні.
Змішайте 2 ст. л. натурального меду зі 3 ст. л. порошку кориці. Влийте півлітра чистої води та добре перемішайте суміш. Холестерин повинен знизитись на протязі 2 годин на 10 %.

У лікуванні застуди та грипу.
Ця чудова суміш на протязі 3 днів вилікує будь-які симптоми застуди та затяжного кашлю. До складу меду входить елемент, що згубно діє на збудників грипу та його мутагенні форми.

Для зменшення зубного болю.
Приготуйте пасту з 1 ст. л. меленої кориці та 5 ст. л. натурального меду. Прикладіть до проблемного зуба, міняючи її до 3 разів на добу.

Для нормалізації функції шлунка.
Суміш з меду та кориці в пропорції 2:1, приймайте за декілька хвилин до їжі. Таким чином можна позбутися печії та гастриту.

Для лікування артриту.
Якщо регулярно приймати суміш з 1 ст. л. кориці й 2 ст. л. меду розведених в 1 склянці питної води, біль зменшується та проходить.

При хворобах горла.
Якщо болить горло, приймайте через кожні 3 години суміш з 1 ст. л. бджолиного меду та дрібки порошку кориці.

Для лікування хвороб серця.
Медово-коричну пасту потрібно вживати кожного дня, щоб зменшити утворення холестеринових бляшок.

Лікує метеоризм.
Лікувальна суміш натурального меду та кориці знижує газоутворення.

Для схуднення.
Для цього потрібно приймати кожного дня на голодний шлунок розчинені в склянці води мед та корицю. Пришвидшуються процеси обміну, розщеплюються жири й зайва вага знижується.

Для бадьорості.
Розведені у склянці воді 0,5 ст. л. натурального меду та дрібка кориці, потрібно вживати кожний день вранці та ввечері. Це збільшує енергетичний ресурс, покращує пам’ять та увагу.

Для зменшення симптомів циститу.
Змішані в склянці теплої води бджолиний мед та порошок кориці потрібно приймати до зникнення симптомів.

Будьте здорові!
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: