Завантаження ...
Новобудови Києва

А ви в курсі, що вирощуєте у себе дома?

Це "грошове дерево" або "товстянка". Звичайно, забобонні люди вирощують його в горщиках на своїх підвіконнях в надії на те, що воно принесе їм додаткові фінанси. А хтось використовує його в лікувальних цілях. Але є і ті, хто просто прикрашає своє житло. Ну а ми розповімо вам про те, яку користь і яку шкоду несе це «дерево». У рослини є кілька різновидів, але ....

 

Це "грошове дерево" або "товстянка". Звичайно, забобонні люди вирощують його в горщиках на своїх підвіконнях в надії на те, що воно принесе їм додаткові фінанси. А хтось використовує його в лікувальних цілях. Але є і ті, хто просто прикрашає своє житло.

Ну а ми розповімо вам про те, яку користь і яку шкоду несе це «дерево». У рослини є кілька різновидів, але найчастіше в домашніх умовах утримують товстянку деревоподібну або жирянку.

А тепер ДУЖЕ ВАЖЛИВО – воно містить велику кількість миш’яку і самостійно виготовляти з цієї рослини медикаменти небезпечно. Зловживання супроводжується неприємними симптомами – втратою свідомості, діареєю, блювотою.

Але якщо знати міру, то можна отримати серйозну користь від використання товстянки при лікуванні:

Ангіни і тонзиліту. Готується розчин для полоскання горла з соку 10 листків рослини, розведеного в двохстах мілілітрах води. Застосовувати 3-5 разів на добу.

Герпесу на обличчі. Знадобиться сік кількох листочків. Ним змащується місце ураження – або вручну, або виготовляється компрес з просоченої ватки.

Циститу і пієлонефриту. Виготовляється настій з п’яти подрібнених листочків, залитих кип’ятком (200 мл). Через годину все проціджується. Прийом тричі на день перед їжею, по 1 стол. ложці.

Виразки шлунка і кишечника. Потрібно з’їдати вранці перед їжею по два листочка товстянки.

Опіків та інших пошкоджень шкіри. Необхідно подрібнити листя так, щоб вони перетворилися в кашку, яка прикладається на уражену ділянку і зверху замотується бинтом. У міру висихання необхідно прикладати свіжу кашку.

Геморою. Просто розрізаний лист прикладається до необхідного місця, лікувальний ефект відбувається відразу.

Артриту. Соком з півтора десятка листів суглоби змащуються на ніч.

Є частково підтверджені відомості про те, що рослина в числі іншого ще і очищає повітря від мікробів.

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: