Французька дитина не влаштовує істерик, а знаєте чому?

Кому довидилося бувати у Франції помічали, що діти французів виглядають завжди гарно, поводяться чемно. А також вони розумні, життєрадісні, досить рідко вередують, спокійно їдять і завжди вітаються з сусідам. Ми розібралися, як у француженок це виходить. Перший рік життя малюка Бути молодою мамою у Франції — означає повернення на роботу через ...

Кому довидилося бувати у Франції помічали, що діти французів виглядають завжди гарно, поводяться чемно. А також вони розумні, життєрадісні, досить рідко вередують, спокійно їдять і завжди вітаються з сусідам. Ми розібралися, як у француженок це виходить. Перший рік життя малюка Бути молодою мамою у Франції — означає повернення на роботу через ...

 

Кому довидилося бувати у Франції помічали, що діти французів виглядають завжди гарно, поводяться чемно. А також вони розумні, життєрадісні,  досить рідко вередують, спокійно їдять і завжди вітаються з сусідами.

Ми розібралися, як у француженок це виходить.

Перший рік життя малюка
Бути молодою мамою у Франції — означає повернення на роботу через 10 тижнів після народження дитини або суттєві грошові витрати. За законом, мама може залишитися доглядати за дитиною на більш тривалий термін зі збереженням робочого місця, але відмовляючись від зарплати на користь невеликої допомоги. Після повернення на роботу дитину зазвичай віддають в ясла або до няні. З юного віку дитина опиняється в оточенні чужих людей, швидше адаптується і стає більш незалежною від батьків.

Французькі діти сплять у своїх ліжечках
З самого раннього віку мами привчають своїх діток спати в окремих ліжечках, а якщо є можливість, то і в окремих кімнатах. Якщо протягом ночі дитина прокидається і починає плакати, то мама вичікує пару секунд перед тим, як кинутися перевіряти, що сталося. Так крок за кроком малюк звикає спати один.

Техніка доброти
Французькі батьки намагаються дати дитині стільки свободи, скільки вона може подужати. Рідко можна побачити батьків, які з’їжджають з гірки на дитячому майданчику. Вони також не втручається в конфлікти своїх та інших дітей, дозволяючи дитині навчитися самій себе захищати. Важливий момент для всіх батьків — це навчитися розділяти дрібні витівки і серйозні вчинки. Карати варто тільки за другі, оскільки якщо карати однаково, то дитина не побачить різницю.

Не залишають дітей на бабусь і дідусів
Роль бабусь і дідусів у вихованні дітей не особливо велика, зазвичай вони зустрічаються на вихідні або свята. Людей похилого віку можна частіше зустріти з чашкою кави або келихом вина в ресторанах, ніж гуляючими з маленькими дітьми.

Культура їди за столом
Їжа — важлива складова в житті кожного француза, навіть перерва на обід займає 2 години, з 12 до 14. Французи вважають, що дуже важливо хоча б раз на день зібратися всім разом за обіднім столом. Діти і дорослі їдять однакову їжу, дитяча їжа у Франції практично відсутня. Батьки не змушують дітей їсти нову їжу, якщо вона їм якимось чином не подобається, але завжди наполягають на тому, що її варто спробувати. Батьки з дитинства вчать своїх дітей хорошим манерам. Маленький француз або француженка з ранніх років починає вітатися з гостями і сусідами, спокійно поводитися в чергах, поступатися місцем літнім людям в транспорті. Дітей з пелюшок вчать говорити 4 важливих слова: «дякую», «добрий день», «будь ласка», «до побачення».

Починають навчатися дома
Нерідко буває, що французький малюк у віці 5 років все ще не вміє читати. Батьки ставляться до цього спокійно. Дитинство — чудова пора, коли можна навчитися мріяти, пізнавати навколишній світ, вчитися бути ввічливим і відповідальним. А до 6 років дитина вже точно встигне навчитися читати, писати і запам’ятає всі цифри.

Видають кишенькові гроші
При поході до супермаркету діти зазвичай не влаштовують істерик з приводу «смачненького», яке батьки відмовилися їм купити. Оскільки всі «экстрасолодощі» або іграшки можна купити за кишенькові гроші. Перші кишенькові гроші діти починають отримувати у віці 7 років. Зазвичай їх місячний розмір дорівнює віку дитини.

Неділя — сімейний день
Неділя — це той самий час, коли потрібно вибратися всією сім’єю в парк, на шашлики, прогулянку на велосипеді. Французи дуже дбайливо ставляться до цього дня і намагаються зробити всі покупки і прибирання в суботу.

Моя дитина

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: