Завантаження ...
Новобудови Києва

Знаєте,чому не можна мити посуд у гостях?

Українці полюбляють ходити в гості, але мало хто знає, що з цього приводу є немало прикмет. Одна з них — гість не повинен мити брудний посуд, але якщо він захоче це зробити, то така поведінка може принести оселі чималі неприємності. А от якщо гість дійсно має добрі помисли, є постійним відвідувачем родини, то така людина ніколи не нашкодить й не принесе....

 

Українці полюбляють ходити в гості, але мало хто знає, що з цього приводу є немало прикмет. Одна з них — гість не повинен мити брудний посуд, але якщо він захоче це зробити, то така поведінка може принести оселі чималі неприємності. А от якщо гість дійсно має добрі помисли, є постійним відвідувачем родини, то така людина ніколи не нашкодить й не принесе скандали та неприємності.

Далека рідня, миючи посуд, обіцяє нову та часту зустріч з ними. Якщо довгоочікувані гості будуть мити посуду, то це може принести всій родині швидку подорож та успіх. Миття посуду при відвідуванні батьків – є хорошою прикметою, бо вона залучає удачу кожному члену родини. А от якщо хтось з гостей вимиє свою чашку – в цьому домі може скоро бути конфлікт чи сварка. Щоб уникнути цієї неприємної ситуації, потрібно господині кинути через ліве плече дрібку солі.

Гість, якого не запрошували до оселі та ще й перемив після себе посуд – це означає, що з дому можуть піти удача й щастя. Господиням бажано поставити обереги в домі, щоб попередити неприємності. Коли гість помив посуд ще й за іншими – це означає, що в дім проникне погана енергія. Щоб зарадити цьому, потрібно після гостей провести обряд по захисту житла. Молода дівчина помиє посуду в гостях – може намити собі гарного залицяльника. Якщо в невістки вдома миє посуд свекруха – сварка між ними неминуча. Чужа людина помиє руки над брудним посудом – до грошових проблем. ьМужня жінка перемиє посуд в гостях – до чвар та конфліктів між їхніми сім’ями.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: