Завантаження ...
Новобудови Києва

Рада пропонує звільнити від ДПА випускників

Нещодавно у ВР зареєстрували проект закону, що стосується випускників. Згідно з ним учні, закінчуючи здобуття повної загальної середньої освіти, зможуть обрати, як саме будуть оцінені їх знання. Зокрема, в законопроєкті запропоновано три варіанти вибору оцінювання своїх досягнень – шляхом річного оцінювання, або державної підсумкової атестації, або...

 

Нещодавно у ВР зареєстрували проект закону, що стосується випускників. Згідно з ним учні, закінчуючи здобуття повної загальної середньої освіти, зможуть обрати, як саме будуть оцінені їх знання. 

Зокрема, в законопроєкті запропоновано три варіанти вибору оцінювання своїх досягнень – шляхом річного оцінювання, або державної підсумкової атестації, або державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Автори законопроєкту вважають, що прийняття законопроєкту сприятиме мінімізації ризиків захворювання серед учнів під час проведення ЗНО.

Варто зазначити, що Міністерством освіти та Українським центром оцінювання якості освіти розроблені декілька варіантів проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році. Формат проведення ЗНО буде залежати від епідемічної ситуації в Україні. Розгляд цього питання запланований парламентським Комітетом з питань освіти, науки та інновацій на першу половину березня.

Як відомо, 1 лютого розпочалася реєстрація учасників. Наразі випускники, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти, обирають предмети, результати з яких вони використають як оцінку за державну підсумкову атестацію або як результат ЗНО для вступу до вишів.

Нагадаємо, минулого навчального року учні, які завершували здобуття повної загальної середньої освіти, рішенням парламенту були звільнені від державної підсумкової атестації через епідемічну ситуацію в країні. Участь у ЗНО брали випускники, які вступали до закладів вищої освіти.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: