Завантаження ...
Новобудови Києва

Зроби так і сніг не буде намерзати на підкрилках

Зима - чудова, але складна пора року. Особливо складно водіям, які кожен день за кермом. Вони стікаються з великою кількістю проблем. Одна з них - сніг під крилами транспортного засобу. Коли ми їздимо по снігу, то він сильно налипає на підкрилки та бризковики. В результаті амортизації колеса відбувається удар по намерзлому снігу,....

 

Зима - чудова, але складна пора року. Особливо складно водіям, які кожен день за кермом. Вони стікаються з великою кількістю проблем. Одна з них - сніг під крилами транспортного засобу.  Коли ми їздимо по снігу, то він сильно налипає на підкрилки та бризковики.

В результаті амортизації колеса відбувається удар по намерзлому снігу, ламаються бризковики, підкрилки, гніт крила, обриває бампера. Розповімо, що потірбно зробити, щоб сніг не налипав і не намерзав. Якщо навіть трохи налипне, то відразу відвалиться.

Для початку треба добре вимити машину, в тому числі під крилами, бризковики. Після висихання потрібно нанести шар ВД-40 або будь-якого вміщуючого силікон спрея. Для цього підійде автомобільна поліроль, аерозоль для ущільнювачів гумок .

Після розпилення одного із зазначених коштів не буде налипання снігу, він відразу відвалиться. Але це потрібно робити періодично: між мийками, або перед наступним очікуваним снігопадом.

Багато тримають автомобілі в теплих гаражах. Машина відтанула, просохла, можна наносити шар силікону. Тоді ваші бризковики будуть чистими, цілими, їх не обірве, як і самі підкрилки. Так ви збережете свій автомобіль.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: