Завантаження ...
Новобудови Києва

Навіщо додається в бачок омивача лимонна кислота

Досвідчений водій знає безліч речей, які допомагають поліпшити роботу, покращити якості транспортного засобу. Тим він відрізняється від новачка. Взяти хоча б наповнення бачка омивача автомобіля. Поки більшість водіїв ллє в нього звичайну воду з-під крана, інші вважають за краще додавати в бачок трохи лимонної кислоти. Поговоримо про те, навіщо так роблять і чи .....

Досвідчений водій знає безліч речей, які допомагають поліпшити роботу, покращити якості транспортного засобу. Тим він відрізняється від новачка.  Взяти хоча б наповнення бачка омивача автомобіля. Поки більшість водіїв ллє в нього звичайну воду з-під крана, інші вважають за краще додавати в бачок трохи лимонної кислоти. Поговоримо про те, навіщо так роблять і чи не буде від такого рішення шкоди.

Отже, цілком очевидно, що лити в бачок воду з-під крана - це не найкраще рішення. Все тому, що в більшості регіонів країни, вода з крана досить жорстка через вміст домішок різноманітних металів. На перший погляд це не критично, проте саме жорстка вода є головною причиною утворення вапнякового нальоту на трубках, датчиках і форсунках. В остаточному підсумку, наліт може стати причиною збоїв системи і навіть вивести з ладу омивач.

Для того, щоб цього не сталося, досвідчені автомобілісти і використовують лимонну кислоту. Шкоди від неї не буде. Навпаки, додавання лимонної кислоти в бачок разом з водою надає позитивний ефект. Таким чином, лимонна кислота з легкістю замінює спеціалізовану хімію для очищення омивача. А все тому, що «профільні засоби» також є розведеними кислотами.

Примітка: крім лимонної кислоти для очищення бачка і трубок можна також використовувати оцтову кислоту. Як і у випадку з «лимонкою», її слід спочатку розвести з водою, а тільки потім залити в бачок.

Перед додаванням оцту або лимонної кислоти в бачок слід запам'ятати, що ні те, ні інше не можна використовувати для очищення системи від вапнякового нальоту в концентрованому вигляді. На бачок води потрібно розводити приблизно 20 грамів лимонної кислоти. Прочищення системи займе якийсь час і буде відбуватися в «природному порядку» при кожному використанні розпилювачів.

Важливо: не можна допустити потрапляння кислот на кузов автомобіля, оскільки вони здатні завдати шкоди лакофарбному покриттю і стати причиною розвитку іржі. Крім того, слід добряче розбавляти кислоту. В іншому випадку на лобовому склі може утворитися наліт.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: